Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit jelez azzal a szervezet,...

Mit jelez azzal a szervezet, ha szoptatás közben megjön a mensi?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy jöhet a következő baba, temrészetesen. Vagy más jelentése nincsen? 7 hónapja szoptatok, még a hozzátáplálás elején járok, és tegnap beköszöntött...
2012. júl. 20. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit, hogy rendeződött a terhesség miatt borult hormonháztartásod:)
2012. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset nem jelent. Nem törvényszerű, hogy nem menstruálsz szoptatás alatt. A szoptatás önmagában még nem okoz "terméketlenséget", így lehet menstruálni is. Ez már csak így van. Van, aki egyáltalán nem menstruál míg szoptat, van aki meg már a szülés után rögtön elkezd. Ez emberfüggő, szerintem nincs gáz. Esetleg beszéld majd meg a nőgyógyászoddal, ha aggaszt a dolog.
2012. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :-)

Nem aggaszt, mondjuk elvoltam nélküle, csak inkább érdekelt. Köszi!

2012. júl. 20. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 4 héttel megjött és azóta is jelentkezik minden hónapban pedig szoptatok.
2012. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nihilistahedonista ***** válasza:

Érdekes, de a menstruáció nem azt jelzi, hogy újra termékeny vagy, ugyanis szoptatás alatt, menstruáció nélkül is ugyanúgy minden ciklusban van peteérés, csak vérzés nélkül. Ergo terhes lehet az ember, már akár 2 héttel a szülés után is, ezért kell gondoskodni a fogamzásgátlásról.

Én a helyedben mindenféleképpen felkeresném a dokimat (egyébként pont tegnap estem én is ebbe bele :D ) mert nekem az utolsó találkozásunkkor a 6 hetes kontrollon azt mondta nem örülünk ha megjön...ha érdekel, hétfőn felhívom és megkérdezem mit gondol most erről, majd leírom.

Bár nekem csak pecsételő.

2012. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :-)
2012. júl. 24. 14:29
 7/8 nihilistahedonista ***** válasza:

Nos, ma tudtam felhívni a dokit, még mindig csak annyit mondott, hogy nem örülünk annak, ha megjön rendesen, de ha csak úgy, mint nekem, ilyen két-három napra egy kis pecsételés stb, az nem baj. Azt is mondta, hogy ha dőlne a vér, és görcsölnék akkor indulás hozzá, addig elvagyunk ezzel a jelenséggel.

Fogamzásgátlásra még egyszer felhívta a figyelmemet és kész.

Akkor csak nincs nagy baj ;)

2012. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-)
2012. júl. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!