Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Programozott császárom lesz,...

Programozott császárom lesz, hogy fogok tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok, mert mindenképp szoptatni akarok. Mit tapasztaltatok, mikor indult be a tej? Valóban nehezebben, mint a simán szülőknél? Mivel tudom gyorsítani a beindulást?
2012. júl. 22. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is programozott császárom volt, mikor az 5. napon haza mentünk a kórházból még mindig alig volt tejem, ez a későbbiekben sem változott, pedig ittam mindenféle tejszaporító teát. A szoptatásra azt mondta a védőnő, hogy alkati kérdés, nincs összefüggésben a szülés módjával, császárnál legfeljebb picit később indul be (viszont a kórházban is tovább kell maradni). Volt olyan császáros anyuka, akinek már a kórházban dőlt a teje, ő szerencsésebb volt. Szurkolok, hogy te is ebbe a csoportba tartozz!
2012. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is programozott volt (első baba), és semmi bajom nem volt a szoptatással. Mindig rakd cicire a babádat, ahányszor és amilyen hosszan kéri. Igyál sok folyadékot és bízz magadban :) Ja és érdemes az www.lll.hu honlapot olvasgatni.
2012. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Denisa W. ***** válasza:
100%
Nekem sem volt problémám, 2. napon lövellt be a tej, pedig éjszakára soha nem hagyták nálam a babát és szoptatni nappal is csak 3 óránként lehetett.
2012. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem nem programozott volt,de császároztak.Kb 3-4 napon indult meg a tejem.Mai napig szoptatok 7,5 hónapos.Ismerősömet szintén császározták,hiába csinált akármit ő nem tudott szoptatni :(
2012. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak addig volt gondom a szoptatással amíg be nem lövellt a rendes tej (5. nap). Két évesen alig tudtam leszoktatni.

Szerintem nem tudod gyorsítani csak azzal ha sokat pihensz, ezt meg nem minden baba engedi meg.

2012. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:
100%

Ha sikerül, próbáld kijárni magadnak, hogy minél hamarabb mellre tehesd a babád és éjjelre is veled lehessen. Ez a legfontosabb, ez segít a legtöbbet!

Sajnos a legtöbb helyen az első 24 órában szeparáció van, ami nagyon nem szerencsés... de addig is, ha tudsz, kezdj el legalább fejni. És igyekezz minél hamarabb talpra állni, hogy a piciddel lehess és szoptatni tudj. A 24 órás rooming-in a legcélravezetőbb.

2012. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!