Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hormonzavaros lehet babám az...

Hormonzavaros lehet babám az anyatejtöl?

Figyelt kérdés
Picifiam 6 hónapos,én meg 9 hetes terhes újra.Azt mondta a doki hogy ne szoptassam tovább ha terhes vagyok mert hormonzavart okozhat.Mit gondoltok erröl?
2009. júl. 18. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben osztom az orvos véleményét. Igaza van.

Azonban tudod nem ártott volna vigyáznotok, legalább, amíg 1 évét be nem tölti az első baba. A méhnek is kell annyi pihenés, arról nem beszélve, hogy a szoptatás ugyanannyi energiát, vitamint elvon a mamától mint a terhesség. Nem tudott még regenerálódni a tested. Azért sok szerencsét, fogyassz nagyon sok vitamindús ételt, hogy egészséges legyen a második babátok is.

2009. júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintemm nyudodtan szoptathatod tovább, nem egy ilyenről lehetett olvasni akár itt is.
2009. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,hát itt is megoszlott a vélemény.Hát hogy vigyázhattunk volna azt én is tudom,dehát,,,,,ez van,ha már ott van ott is marad,igy felnönek együtt....vitaminokat is szedek,és jól eszek,,,,üdv
2009. júl. 18. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ez a hormonzavaros dolog talán túlzás, de tény, elvonhat vitamint és tápanyagot a kicsitől. Én a helyedben azt csinálnám, hogy megvárnám a 12. hetes ultrahangot, és ha minden rendben van a kicsi fejlődési menetével, tehát nem maradott vissza a fejlődésben, akkor semmi gond, szoptatnám a "nagyot". Ja, és lehet belehúznék jobban a nagyobb gyerek hozzátáplálásába, hátha még le is állna a ciciről, mire jön a tesó. Sok sikert, kitartást!
2009. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ugy néz ki megoldódik a helyzet,picifiam leszokik a ciciröl,,,,okos,,,kell a tesónak :-).....üdv
2009. júl. 20. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!