Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap megjött szülés óta...

Tegnap megjött szülés óta először (8 hónapja szültem) a menstruációm, viszont olyan nagy mennyiségű a vérzés, hogy szerintem a gyermekágyi folyásnál is több, nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Nekem soha nem volt ennyire sok (szülés előtt), így nem értem, hogy csak amiatt, hogy 8 hónapig kimaradt vagy mert szültem és megváltozott a testem? Tapasztalatok.
2009. júl. 19. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én mensim is borzasztóan megváltozott,nagyon megnőtt a mennyisége az első 2 napban,majd szépen lecsendesedett!Nagyon megijedtem,mert a super tampon is kb.2-3 óráig volt elég:(Most nem mensizek,baba lesz,de már előre félk,hogy milyen lesz ha majd megjön.Nekem a szoptatás végén jött meg mindkét gyermekemmel.
2009. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon durva volt a szülés utáni első mensesem.

Azt hittem leszakad a hasam,még a combom is fájt bele,úgy nyilalt.

A mennyisége meg annyit,ha azt mondom ömlött belőlem,akkor még nem mondtam semmit.

Ez normális dolog,nekem szólt is a nődikm,hogy az első nagyon fájdalmas és sok lesz.

Boldog babázást!

1 éves nagyfú anyukája

2009. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, hogy fog majd a mennyisége csökkeni, ugye nem marad így? (tudom, hogy senki sem jós)
2009. júl. 19. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm kórházba is került a szülés utáni első menstruációkor. Vagy 2 napig bent tartották és vérzéscsillapítókat kapott. Mondjuk őt császározták és akkor is sok vért vesztett. Még vért is adtak akkor neki, lehet ezért is tartották bent. De ha nagyon nagy mennyiségű, és gyengének érzed magad, szédülsz, akkor jobb ha elmész dokihoz. Addigis szedjél egy kis vasat.
2009. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónappal a szülés után megjött, pedig szoptatok, és nekem is sokkal több vérzésem volt az első 2 napban mint a terhesség előtt, és sokkal jobban fájt. Sajnos azt mondják akikkel én beszéltem, hogy megváltozik a szülés miatt. Tehát akinek előtte nem görcsölt, annak fájni fog, és fordítva. Persze ebben is vannak biztos kivételek!

Ha nem szűnik a vérzés mennyisége 2-3 nap után, szerintem inkább keresd fel az orvost! Jobb megelőzni a bajt:)

2009. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden hónapban kicsivel jobb lesz, nekem már az 4. jött meg szülés óta és most már úgy látom, valamivel kevesebb, kezd(!) normalizálódni, de én is megijedtem, ki se mertem menni az első két alkalommal a lakásból, nehogy átázzak. 9 hós a babám.
2009. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!