Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig kell szedni a More...

Meddig kell szedni a More Milk kapszulát, hogy eredmény is legyen? (több tejci) Tegnap kezdtem el szedni a kapszulát, mert sajna nincs annyi tejem, amennyit a fiam megenne.

Figyelt kérdés

Meddig kell szedni, hogy a több tej megmaradjon?

És ha abbahagyom a szedését, akkor lecsökken a tej mennyisége?

Milyen tapasztalataitok vannak a kapszulával kapcsolatban?


2009. júl. 24. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Lemaradt még: ha iszom tejszaporító teát (mecsek) az befolyásolja a kapszula hatását?
2009. júl. 24. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam is. Én 3 napja szedem és mellé a Lactoherb teát ittam, majd ez felváltottam Urtica Urens homeos bogyóval.


A válaszok engem is érdkelnek, mert nálam ezidáig nem változott semmi. :(

2009. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ezt szomorúan hallom :(

Azt hittem a kapszula "csodaszer" :)

2009. júl. 24. 17:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért váltottál át homeos bogyóra?
2009. júl. 24. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:

én 2x próbáltam ki a More Milket. először nem igazán hatott. Szerintem mert 3x1 kapszulát vettem be belőle és csak utána nem ittam folyadékot. Mikor másodszor szedtem akkor 3x2 vettem be és előtte sem utána sem ittam semmit.Pedig 70 kg-os vagyok,szóval előírás szerint elég lenne a 3x1 .

ekkor 2 nap után hatott.

2009. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy sem használt, pedig bekapkodtam a 60 db-ost, és tejszaporítót teát nem szabad vele párhuzamosan inni.
2009. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hatása 12-48órán belül jelentkezik,utána fokozatosan csökkenteni kell az adagot,míg végül el lehet hagyni. Tudni kell hogy minden tejserkentő akkor hatásos ha a baba kiüríti a mellet. Különben teljesen mindegy hogy mit szed az anyuka.

Ha marad a melleben tej, akkor a szervezet automatikusan kevesebbet termel. A legjobb megoldás: gyakrabban ellre tenni a babát,hogy minden alkalommal kiürítse a mellet,akár mindkettőt, így jelezve az igényt a szervezetnek az utántermelésre.

2009. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 nap alatt hatott, napi 4szer 1et szedtem. A mennyiséget folyamatosan csökkentettem, a tej mennyisége maradt. A mai napig rendesen fáj, ahogy belelövell a tejcsi, pedig már jó ideje nem szedem. Nekem nagyon bejött, de persze nem vagyunk egyformák.
2009. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!