Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki milyen tápszert használ? -...

Ki milyen tápszert használ? - és mennyibe kerül, ha gyógyszertárban váltom ki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Hadd kérdezzem már meg, miért kell tápszert adni a gyerekednek? Ha nincs időd neki főzni, akkor minek szülted meg?
2012. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hadd kérdezzem már meg "kedves" első, ha nem értesz valamihez miért szólsz bele? Mit adjon enni a babájának enni szerencsétlen Anyuka, ha nincs teje és még picike a gyermeke?

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak: 600 g Nestlé Lactogen 510,- Ft.

2012. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
-enni
2012. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Disi ***** válasza:
Milyen idős a baba? Mi ahogy nőtt úgy váltottuk. Most 14 hós a kislányom, még mindig van itthon biztonsági tartaléknak, ami pont jól is jött, mert a 4
2012. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Disi ***** válasza:
bocsánat véletlen elküldtem, szóval a 40 fokos melegben bedöglött a hűtőnk, úgyhogy ugrott a tejcsi. Az első hozzászóló nyilván nem halott még arról, hogy egy éves kor felett is szüksége van 500 ml tejalapú táplálékra a gyerkőcnek, előtte meg főleg.
2012. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi Beba HA pro 2-t használunk, és vényre sokkal olcsóbb.
2012. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy megmertem kérdezni!

Kedves első!császáros voltam 5 hétig tudtam szoptatni a babámat majd belázasodtam begyulladt a sebem újra nyitották majd kimosták!!

és valahogy tudod elment a tejem.és akár mit eszek csinálok nem elég a babámnak!!

ennyi! de köszönöm a megalázó megjegyzésed!!!!!

2012. aug. 27. 13:36
 8/18 A kérdező kommentje:
2 hónapos lesz a baba!
2012. aug. 27. 13:38
 9/18 A kérdező kommentje:
most humanát kap, de attól sokat bukik. ezért is kértem itt tápszer márkákat, hogy már felsorolt márkákkal tudjak az orvoshoz menni.
2012. aug. 27. 13:39
 10/18 anonim ***** válasza:

mi milumil startot adunk 7 hetes a baba, az elsö lányomnál nekem sem volt semmi tejem (nem idnult be szinte egyáltalán), akkor kb 6 hós koráig a startot adtuk, mert a doki azt mondja ez az egyetlen ami anyatej jellegü (amúgy németországban élünk és itt PRO-nak hívják otthon a Müllerben van PRO). Most is ezt adjuk, csak most napi 1-3 alkalommal kap csak tápszert mert rengeteg tejem van.


Az elsö szerintem nem tudja mihez szolt hozzá, csak írt valamit hogy kizárják, ezzel játszanak az unatkozo tinik otthona szünet vége felé.

2012. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!