Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kiderült hogy tej és tojás...

Kiderült hogy tej és tojás allergiája van a 7hetes lányomnak. Anyukák ti betudtátok tartani a diétát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok választásod nincs, muszáj. Nincs olyan, hogy "nem tudom". Muszáj, kell.
2012. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a baba egészsége a legfontosabb. És egyébként annyira nem vészes, csak hozzá kell szokni.
2012. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak csak tejfehérje allergiája van. Én tejmentesen étkeztem 1 éven keresztül, amíg szoptattam. Még olyan kekszet, felvágottat sem ettem amiben tejpor van.

Egy dologra figyelj, pótold a kalciumot, mert én nem tettem és teljesen tönkre mentek a fogaim.

2012. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel pótoljam a kalciumot?
2012. aug. 30. 12:36
 5/7 Jubilee ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe ezt a blogot: zabtej.blogspot.comNagyon jó recepteket találsz. A kislányom nekem is tojás- és tejallergiás, én innen főzök. :)
2012. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én be tudtam tartani, bár nálunk csak tejallergia volt/ van. (A 2,5 éves fiam már kinőtte, a héthónapos lányom még nem.)


A kalciumot kalcium tablettával pótolom, napi 1000 mg-ot javasolnak szoptatás alatt. Ha van kérdésed, akkor szívesen írok.

2012. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak még annyit, hogy a felvágottakban is lehet tejpor, tejcukor vagy tejfehérje, szinte az összeben van is, kerüld el.
2012. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!