Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a jobb és miért? A...

Melyik a jobb és miért? A kézi vagy az elektromos mellszívó? Az Avent kézi mellszívóval elegendő tejet le lehet fejni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos van, császárral szültem egy hete, és csak fejek. Ehhez képest ott tartok, hogy 3 óránként már 1 dl jön :-) szóval IGEN! Arra figyelj, hogy a hátsó részekhez nem elég a szívás erő, ezért a végén kicsit kézzel segíts be!
2012. szept. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocs, félreértettem a kérdésed. A kézivel is eleget lehet szívni, ismerős anyuka ugyanilyen helyzetben csak kézi Aventtel fej, hasonló eredménnyel.

Kitartás!

2012. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, őszinte leszek, hogyha vkinek van teje ,annak mindegy h kézi vagy elektromos, akár saját kezűleg is tud fejni. (Sokan egyébként ezt mondják a legjobb módszernek, mert közben át lehet masszírozni vele a mellet). Amíg volt rendesen tejem, kézivel fejtem és meg voltam elégedve vele.
2012. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kézi Avent volt először, le lehet vele szívni rendesen a tejet, nagyon jó, de csak akkor jó az, ha csak a szoptatás utáni maradék tejet akarod vele leszívni, mert baromi fárasztó.

nekem muszáj volt vennem egy gépit, mert a babám nem szopott, és így napi 7-8x fejtem 10-20 perceket, nem bírta a kezem.

A gépi nekem nagyon bejött, be tudod állítani, hogy milyen ritmusban szívja, mint a kisbabád.

Arra kell figyelni, hogy van benne 2 db szilikon alkatrész, hogy azok ne sérüljenek, mert akkor nem szív rendesen, amúgy nagyon megbízható, nekem sikerült a vaterán olyat megcsípnem, ami még garanciális is volt, 15ezerért! Nézz körül ott is, utána ugyanannyiért el is tudtam adni még! :-)

2012. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!