Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mást is zavar ha szösz kerül...

Mást is zavar ha szösz kerül a baba szájába szopizáskor?

Figyelt kérdés
Szoptatás előtt mindig lemosom a mellem, de olyankor már negyon folyik és kell tegyek melltartóbetétet, ráadásul törölközővel törlöm, hogy ne maradjon vizes. Mire a kisfiam szájába adhatnám a mellem, tiszta szöszös lesz, ha büfiztetem is a kis ruhácskájáról mind ráragad a szösz, és nem tudom úgy visszaadni a szájába, hogy letöröljem. Engem nagyon zavar a tudat is és félek nehogy ártson neki valahogy. A keze is állandóan szöszös, a kispokróc miatt, és a szájába van elég szokszor. Ti, hogy csináljátok?
2008. máj. 14. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A babát biztosan zavarja! Ha közvetlenül a szoptatás előtt mosod le a melled, akkor minek a melltartóbetét, meg a törölgetés? Ülj le és szoptass! A szöszös kistakarót pedig inkább kicserélném a helyedben, tényleg nem egészséges, ha állandóan tele a kicsi szája szöszökkel. Olyan jó minőségű kis cuccokat lehet kapni, nem igazán értem, egy kisbabaholmi hogy lehet szöszös.
2008. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jó, ha szösz kerül a szájába. Én csak olyan ruhákat, takarót és lepedőt vettem, ami nem szöszöl. Illetve a brendonban vett, legolcsóbb melltartóbetétet használom, és az sem hagy maga után szöszt.
2008. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Töröld le a cicid zsepivel vagy szilviával, az nem szöszöl!Nagyon is zavaró lehet a babának is , csak nemtudja mondani.
2008. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha le kell törölni a melled, meg ha büfiztetsz, miért nem használsz textil pelust? Abból nem jön a szösz.
2008. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz, textil pelusra böfögtesd, azt ki lehet mosni és vasalni. A melledet szerintem sem kell mosogatni, sőt!

Húzd be a kispokrócot egy nagypárna huzatba ha jó a méret, és akkor nem fog szöszölni.

2008. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy darabokra gondoltam, hanem pont amit maga után hagy a textil pelus. Engem azok az apró szöszök is zavarnak. De a papírtörlőkendő nem rossz ötlet. A babának mi is olyasmiket vásároltunk, vagy legalábbis próbáltunk vásárolni ami nem szöszöl. A pokróccal kicsit melléfogtunk, azt is csak most vettem észre, viszont nem azzal alszik. Az ágyikóban van paplankája, rendes kiságynemű. Amúgy azért kell valamit a mellem elé tennem miután kicsit lemostam langyos vízzel, mert amíg eljutok a fürdőszobától a kisszobáig addig megtöltöm a fél lakást anyatejjel. Böfiztetéskor a mellemhez ér a baba ruhája, vagy az én pólóm, és attól lesz szöszös a mellbimbóm. Lehet félreértettetek egy kicsit mert kis apró szöszökre gondoltam, az is lehet más tudja jobban csinálni. Erre voltam kiváncsi hogyan. Köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!