Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mit lehet...

Szoptatás alatt mit lehet enni az alábbiak közül: retek, paradicsom, banán, ananász, grapefruit, mandarin, cseresznye?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindent.

Vanank olyan ételek,amire azt mondják allergizál,vagy puffaszt,de egy keveset lehet belőlük is enni.Illetve ki kell próbálni,mert van olyan,aki gyerekét egyből kiüti az eper,van eheti.Meg nem kell nagy tányérral enni,hanem csak kicsit.

2008. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MIndegyiket. Csak a banánból és cseresznyéből óvatosan,mert puffaszthatnak. De mértékkel azokból is nyugodtan.
2008. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az ananász nem javaslom, az én babámnak iszonyatos hasfájása lett tőle, pedig én pizzán ettem, vagyis sülve, nem nyersen. Még orvoshoz is el kellett vele menni.A többit mindet ettem és eszem, attól nincs, a banántól kicsit jobban pukizik, de az nem gond.
2008. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!