Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés utáni első menstruáció...

Szülés utáni első menstruáció mindíg erősebb?

Figyelt kérdés
Kicsit megilyedtem, amikor megjött, mert sokkal erősebb volt, mint régen. Azért is félek, mert a szülés után 10 nappal én visszakerültem a kórházba vérzéssel. Volt egy kisműtétem, de azóta semmi bajom nem volt. E-miatt lehet hogy csak én reagálom túl, de nyugtassatok meg, hogy természetes az erősebb vérzés!?
2009. júl. 30. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én januában szültem. Most mensturálok negyedszer! és egyszerűen ömlik belőlem a vér szó szerint az első 2 napban.
2009. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős volt az első
2009. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is sokkal erősebb volt és tovább is tartott mint szokott!
2009. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is erosebb, viszont nem annyira fajdalmasan gorcsolok, mint regen (eleg 1 Algopyrin).
2009. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam 8 hónapos,már 3x jött meg,mind a 3 olyan erős volt,hogy éjjelente zuhanyozni kellett járnom,és többször mentem ki betétet cserélni:(!

2009. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Megnyugtató.
2009. júl. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!