Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor kell vashiányra gondolni?

Mikor kell vashiányra gondolni?

Figyelt kérdés

14 hós lányom még napi 3x szopik (reggel, ebéd után és vacsi/fürcsi után altatásnál), mellette már minde félét eszik. Ám sosem volt nagy étvágyú, reggeli szopi után alig eveszik valamit ebédig, van, hogy 5 óra is eltelég addig és max egy fél paradicsomot, meg 3-4 falat vajas piritóst fogad el... Most émg fogzás is valószínáleg bejátszik, mert eddig azért legalább ebédre rendesebb adagot megevett (220-250 gr körül), majd 3-4 órával később uzsira egy joghurtot/pudingot (100-125 gr), vagy valami gyümölcsöt és vacsorára megint olyan 200-220 gr körüli főzeléket... Arra gondolok, hogy talán kevés az anyatejben a vas, és nem elég neki amit az egyéb kajákból eszik, mert sztem nem normális, hogy délelőtt ennyire nehezen eszik a szopi után...

Mit csináljak, vigyem vérvételre? Adjak neki több májat, spenótos kaját...stb?



2012. szept. 23. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírások miatt, kapkodva írtam...
2012. szept. 23. 11:38
 2/4 A kérdező kommentje:
jaaa, azt felejtettem még írni, hogy az utóbbi napokban alig eszik még ebédet is, aztán meg vacsoráig szinte semmi, max. 2-3 db mini keksz, aztán vacsorára 2-3 falat főzelék... :-(
2012. szept. 23. 11:40
 3/4 Nagilum válasza:
Hát szerintem ne a gyakori kérdésekhez hanem egy orvoshoz fordulj... Túl fontos az ügy ahhoz.
2012. szept. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-4 nap után szerencsére megoldódott a probléma, kapott Baby Laktívot és nem tudni, hogy ettől e, vagy a fogai kibújásától, de most jobban eszik, mint előtte :-))) Szóval már no para!
2012. okt. 5. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!