Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyermekem semmilyen formában...

Gyermekem semmilyen formában nem eszi meg az anyatejet, hogyan apasszam el?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos korában egyik percről a másikra nem volt hajlandó szopizni. Egy éves koráig cumisüvegből még csak-csak megitta, de pár hete nem. 14 hónapos. Császár után 8 hónappal jött meg először, és egy éves korában, valószínű az anyatej íze megváltozott. Belecsempésztem a lefejt tejet az ételébe, öklendezett. Pohárból imád inni,. de úgy meg kiköpte, mihelyst rájött, mi van benne, szóval nem kell neki semmilyen formában. Azóta is naponta- két naponta fejek, mert érzem, hogy feszít. Nagyon keveset, csak hogy könnyebb legyen. Hideg vizes borogatás sem segít. Van valakinek jó tanácsa, ötlete, hogyan apasszam el, mert így a szívem szakad meg kiönteni, és már kellemetlen is a fejés.
2012. okt. 8. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, ő tud felírni rá valamilyen gyógyszert.
2012. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha önmagától nem apad el (ne nagyon fejd), sem borogatás hatására, akkor menj el dokihoz. Ad neked valami gyógyszert, és el fog múlni.
2012. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! A lányomnál is ez volt a helyzet, de ő megitta. 2 és fél évesen még adtam neki pohárba, 3 és fél éves volt, és még volt tejem, pedig nem fejtem akkor már..gyógyszert kaptam akkor is dokitól, egy évet kellett várnom, még elapadt.:-( félek most is ez lesz.:-( de mindenképpen íratok fel gyógyszert, köszönöm!
2012. okt. 8. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebb fejés és hideg borogatás.

Zsálya is tejapasztó.

Homeos szerek is vannak.

A gyógyszert inkább csak végső esetben iratnám fel.

[link]

2012. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó: köszönöm, ki fogom próbálni!!! :-) utolsó megoldásként szeretném a gyógyszert, mert azzal egy évig még volt tejem..
2012. okt. 8. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányom detto így szokott le, illetve ő egy éves volt, mikor egyik reggel már csak vigyorgott rám, mintha kinevetett volna.:) Aztán, ha nagyon feszült leszívtam, de mivel nem volt állandóan ingerelve, egyre kevesebb termelődött, aztán már egy csepp sem.
2012. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!