Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, akiknek...

Szoptatós anyukák, akiknek nem állt vissza a ciklusa, milyen hüvelyváladékotok van?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sok és erős, eléggé zavar, de irrigálással sem szűnt meg. Mit lehetne tenni?

2012. okt. 19. 10:05
 1/5 Denisa W. ***** válasza:
Szerintem elkaptál valamit, menj el nőgyógyászhoz. Nekem semmilyen folyásom sincs, pedig még egyszer sem menstruáltam, mióta szoptatok.
2012. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából egész terhesség alatt ilyen volt, és szülés után sem szűnt meg.

De nem viszket, nem csíp, nem fáj semmi, nem büdös.


Csináltam egy jódos irrigálós kúrát (utána tejsavasat persze), az elvileg mindenfajta kórokozót elpusztít.

Hát nem tudom.

A dokim levélben a Canesten kúrát javasolta, de én eddig életemben 4x alkalmaztam a Canestent, és az még soha nem használt...

2012. okt. 19. 13:29
 3/5 Denisa W. ***** válasza:
Terhesség alatt nekem is volt, de a gyermekágy alatt megszűnt. Azért a Canesten nem árthat, első baba után nekem is felírta az orvos, mert amikor újrakezdődött a "házaséletünk" szülés után, akkor volt átmenetileg ilyen panaszom. Ja, és az oka a dokim szerint az volt, hogy a párom természetes flórája és az enyém elszokott egymástól a kényszerű "nélkülözés" ideje alatt. Szóval,akkor nekem hatott a Canesten...
2012. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, mi óvszerrel védekezünk szoptatás alatt, így a flóráink nem nagyon találkoznak egyelőre.
2012. okt. 19. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

próbáld meg inkább a candibene-ratiopharm-ot.

szerintem ez receptre van, 3 hüvelytabletta van benne. nekem erős folyásom volt, semmi fertőzés, és elmúlt.

2012. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!