Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom melyik számú...

Honnan tudom melyik számú cumi kell a cumisüvegre?

Figyelt kérdés
3hónapos a babám és 1-est használok.Mikortól kell 2-es 3-as stb...(teázik belőle, amugy anyatejes)

2012. okt. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kortól függ az etetőcumi. Általában 2-es kell 6 hónapos kortól. De lehet ez márkánként eltérő. Nálunk Nuk-os cumisüvegnél fél éves kortól kellett a 2-es.
2012. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabriella83 ***** válasza:
az en babam tapszeres, 6 honapos, 4honapostol mar a harmast ajanlja a MAM de nem tud belole enni, tul gyorsan omlik a szajaba, 2 kettes cumink van es az egyeseket is meg hasznaljuk. Ha csak teaztok szerintem felesleges cserelned, max. ha ugy iteled meg nagyon elhasznalodott.
2012. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyerekfüggő. Az én csöppem már 7 hónapos, mégsem tud inni a 3-assal, pedig 6 hónapos kortól már 4-est is lehetne. Ez gondolom azért van, mert a szopi miatt mindig 1, max 2-est használtunk, hogy ne lustuljon el, így viszont most szívunk, mert ez a sűrűbb tápszer, amit kapott sokszor elakad a 2-en, de a 3-assal fuldoklik, nagyon ömlik neki :(


Ha anyatejes egyébként, akkor nekem azt tanácsolják, hogy a lehető legkisebb lyukút használjuk, mert ellustul, ha kisebb erőfeszítést kell kifejtenie, nem lesz olyan hatékony, és a szopinak vége lehet...

2012. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi lányok, akkor ugy gondolom marad az egyes nehogy ne szopizzon:D köszi még 1x
2012. okt. 22. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!