Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azt hiszem begyulladt a...

Azt hiszem begyulladt a mellem, a tegnap nagyon kezdett fajni.6 honapos kislanyom szopik meg. Tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
egyik nap nagyon kezdett fajni a mellem, ego,szuro erzes, es mikor mellre tettem a babat sirni tudtam volna a fajdalomtol.nem tart sokaig, 1-2 nap de az fortelmes
2012. okt. 21. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok egy ilyenen,és valami BORZASZTÓ!!!Korábban hallottam csak róla és el nem tudtam képzelni,hogy ennyire rossz lehet egy mellgyulladás.

Nekem egyik nap d.u 7 fele kezdett fájdogálni a mellem, estére 39 fokos lázzal kínlódtam.És ez majd' 1 hétig volt így.Én azt javaslom,mielőbb menj el vagy a házi orvosodhoz,vagy (én ezt tettem) a nőgyógyászodhoz,hogy írjanak fel gyulladáscsökkentőt.Mindenképpen jelezd,hogy szoptatsz,mert akkor olyat írnak fel,ami mellett nem tiltott.

Ennek ellenére a gyulladás óta a kisfiam nem fogadja el azt a cicit,ami beteg volt; pedig ennek már vagy 4 hónapja.Azóta csak 1 ciciből szoptatok.

Ami nagyon fontos:minél többször tedd a gyulladt mellre a gyermeked.Ő a legjobb gyógyszer!Ha nem akar szopizni,akkor pedig fejjél.Még akkor is,ha megőrülsz a fájdalomtól.MUSZÁJ!

És tényleg mielőbb menj orvoshoz,mert sokkal rosszabb is fog lenni,ha nem kezelik időben.

Jobbulást kívánok!

egy 8 hónapos kisfiú anyukája

2012. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lazam meg nincsen, de ne is legyen, en szoptatom ha a konnyem hull akkor is csak nem tudom jo-e neki ha a gyulladt mellembol szopik. mielobb elmegyek orvoshoz.koszonom valaszod. :)
2012. okt. 21. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
SZoptass,a babanak semmi baja nem lesz, ne aggodj,te viszont igy ghogyulsz a legjobban,leggyorsabban. Ha talalsz csomot a melledben,ahol a tej osszegyult szopi elott es kozben masszirozd. Nem lesz kellemes,de meginditja a tejet onnan. Nekem az segitett igazan ilyenkor (nem egyszer kellett alkalmaznom, 3gyereket szoptattam)hogy egy ruhapelust forro vizbe tettem amilyen forron tudtam kicsavartam es ratettem a mellemre, amilyen forron csak birtam, es massziroztam. Es fejtem. Nekem es masoknak is hasznalt, tobben koprobaltak a javaslatomra mar. Ha lazas leszel, akkor is szoptathatsz,regen azt mondtak nem szabad,ma mar nem engedik,de lazcsillapito kell(mar ha van laz iugye)!
2012. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az ejjel elegge csomos volt a mellem, ahogy hozzaertem nagyon de nagyon fajt,meg ahogy mozdultam is fajt.egyszer gondoltam h. tegyek ra hideg vizes borogatast de akkor nem volt jo gondolat. koszi a tanacsot.
2012. okt. 21. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Na szóval lehet szoptatni lázasan már, az új nézet szerint. Régen azt mondták nem lehet. Bocsi, kicsit zagyva lett az előbb, telefonról neteztem.

Remélem ha kipróbálod, használni fog a borogatás.

Nekem mikor először volt ilyen, kicsit későn kapcsoltam, és még hónapokig fájt, amikor mellre tettem a lányom azon az oldalon. A fiúknál már nem volt ilyen, pár nap alatt elmúlt masszírozással, borogatással, és sok szoptatással.

Jobbulást neked!

2012. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom, remelem bevalik es nem kell dokihoz menjek. :)
2012. okt. 21. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyira begyulladt, hogy kivülről a mellemen vörös folt jelent meg, 2 napig szenvedtem.Szerencsére eddig 2x fordult elő.
2012. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!