Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy elválasztja magát...

Lehet, hogy elválasztja magát végre?

Figyelt kérdés
14 hónapos kislányom erősen cicifüggő. Most 1 hete náthás, el van dugulva az orra, de nem zavarta ez őt a szopizásban.Most viszont amikor letettem aludni egy darabig szopizott, majd elfordult a mellemtől és sírni kezdett. Azt hittem valami fájdalma van, de mutatta, hogy el akar menni tőlem...az ágyába. Lehet, hogy végre elég neki a cicizésből vagy a nehézkes levegővétel miatt hagyta most abba?
2012. okt. 25. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a náthás orr miatt van.Ha meggyógyul sztem minden a régi lesz.
2012. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk épp mostanában történt egy náthás időszak során - 16 hónaposan először volt beteg :) -, hogy nem annyira ízlett a szopi, talán a torka fájt vagy nem kapott levegőt, nem tudom. DE: utána nem szokott vissza, elaludt szopi nélkül, éjjel bár még ébred, nem igényli a mellet, elfordul, viszont az összebújást igen. Szóval szerintem nálunk az történt, hogy már nem igazán igényelte a szopást, és a betegség adott egy lökést a leszokáshoz, ami meg is történt. Lehet, hogy nálatok is ez a helyzet.

Ja, és totál cicifüggő volt, kilenc hónapig csak anyaejes volt, és még a legvégén is min. 4-szer szopott egy nap. Én már vártam, hogy leszokjon, aztán meg bántott egy kicsit a dolog... mindegy :)

2012. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!