Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csillagszelepnek milyen...

Csillagszelepnek milyen funkciója van? (Aventes mellszívó)

Figyelt kérdés
Vettem egy mellszívót, nézegetem, hogy kell majd használni. Úgy látom, hogy a szelep miatt nem tud lefolyni a tej az üvegbe. Vagy rosszul gondolom?
2012. okt. 25. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A szelep csinál vákumot, amivel a gép leszívja a tejet a melledből.
2012. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ennél a cégnél dolgoztam, a lényeg hogy a szelepnek a csillag része felfelé nézzen, amikor nyomod a kart eltömíti a lukat, amikor elengeded kienged és lefolyik a tej.. nem fogja eltömíteni. enélkül nem lesz vákuumod. Próbálj meg szerezni valahonnan egy síp formájú szelepet, az sokkal tartósabb és erősebb.. És végül még egy dolog, mindig cumisüveggel használd, mert azzal jobb a szívóerő mint a VIA tejtároló pohárral..

2012. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek! Így már teljesen érthető. :) És a cumisüveges tippet is köszi, ugyanis, pont ma jutott eszembe, hogy inkább a tejtárolóba fogom fejni...de így nem. :)
2012. okt. 25. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is sokkal jobb volt a síp, vagy kúp formájú szelep, mint a csillag.
2012. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!