Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok és most 37,8 fokos...

Szoptatok és most 37,8 fokos lázam van. Vehetek-e be lázcsillapítót miközben szoptatok (6hetes a babám)? Mit lehet bevenni, Algopirinem van itthon azt bevehetem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Beveheted,de most ne szoptass.Nem a láz miatt,hanem amiatt ami a lázat okozta.Lenyomhatod a hődet,de a baci ottmarad és a baba is megkapja a tejjel.
2009. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Én most estem át egy lázas éjszakán.Algopirint vehetsz be,és szopizhat a baba is.De ha 39-re felmenne,akkor azért hívd fel a dokit.

Szóval nyugodtan szoptathatsz.

2009. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És akko mit adjak enni a babámnak? Tápszert???
2009. aug. 10. 12:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mégis szoptathatom? De jó!!!
2009. aug. 10. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodtan szoptathatod semmilyen baci nem fog átmenni.


[link]

2009. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a cikk nagyon hasznos volt, köszönöm szépen!!!
2009. aug. 10. 13:14
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én is nemrég voltam lázas beteg, algopiryn mehet nyugodtan, sőt még antibiotikumot is adott a dokim.

A pici nem lett beteg.

2009. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tegnap lázas voltam, Panadolt mondtak lázra.

Sőt antibiotikumot kaptam, felhívtam a gyerekorvosi ügyeletet és ott azt mondták, hogy nyugodtan szoptathatok azzal is.

2009. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végül én is szoptattam a picit, remélem nem lesz beteg.
2009. aug. 10. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Igaz ez már 7-éve történt de nagyon tanulságos szerintem. A fiam November közepén született és karácsonykor rettenetesen beteg lettem 39-fokos lázam volt és anyuék kihívták az ügyeletet kifogtam egy ballfék dokit közölte nem szoptathatok és hogy fordulhatott meg a fejemben ez a marhaság adott gyógyszert és elment de nem lettem jobban sőtt anyuék másnap ujjra kihívták az orvost és szerencsére egy világbajnok orvos jött mint kiderült nem csak belgyógyász hanem szülészorvos is és azt mondta az a legnagyobb marhaság ha nem szoptatsz mert begyulladhat a mell a pangó tejtől mert ugye fejni nem volt erőm a láztól és az előző Dr ráadásul olyan gyógyszert írt fel ami mellett nyugodtan lehet szoptatni Úgyhogy végképp nem értettük miért tiltotta a szoptatást Viszont a második orvos azt mondta így akár plussz ellenanyagot adhatok át a gyerkőcnek.

2009. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!