Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás alatt megjön a...

Ha szoptatás alatt megjön a menstruáció az a tej elapadását jelzi? Vagy nincs összefüggés? Azóta nagyon keveset eszik a babám. Próbáltam tápszert adni de azt nem fogadja el.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy változott volna valami. 7 hónapos a kisfiam, eddig 2-szer jött meg a vérzésem, de szerintem ugyanolyan intezitással szopizik, elég is neki.
2009. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod ,ezzel nagyon megnyugtattál.Remélem csak a frontot érzi a kicsi.
2009. aug. 10. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy apad,az bebasna:D

Azért nem fogadja el mert ilyenkor nem is az,hogy más lesz az összetétele,inkább az íze a tejnek:D


Hihetsz nekem rengeteget olvastam,bár babám még nincs:)

2009. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pénteken jött meg másodszor (5 hónapos a lányom), szinte ömlött belőlem vér, ráadásul valami lázas nyavaja is elkapott, de a babám szopik.
2009. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy megváltozik a tej íze, és ezt némelyik babának nem tetszik. Ha nem kell neki a tápszer, akkor csak a cicit add, éhen nem fog halni, ha egy kicsit kevesebbet eszik. Ha elmúlik a menzeszed, akkor visszaáll minden. (én 13 hónapja szoptatok, és ezalatt 6szor volt meg)
2009. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!