Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejelapasztásra milyen módszer...

Tejelapasztásra milyen módszerek, praktikák vannak?

Figyelt kérdés
Már szinte csak víz van a mellemben, de elegendő ahhoz, hogy fájdalmat okozzon.
2009. aug. 10. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak víz van a melledben.Az anyatej eleje vizes hogy a baba szomját oltsa,a hátsó tej súrú és tápláló.

Mindig annyit fejj ki hogy ne feszüljön a melled,maszírozd át hogy nincs e benne csomó,így mindig egyre kevesebb tejed lesz.

Miért akarod elapasztani?

Gondold végig,nagyon kevés eset az amikor az anyatejet valóban el kell apasztani.

2009. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már csak reggel este fejtem, mert nekem üvegből evett az első perctől, mikor úgy döntöttem hogy elapasztom. És ez amindekinek a magán döntése, nem szólhat bele senki, semmi köze hozzá. Szóval 3 napig csak este fejtem éppen egy picit. És utánna már nem is fejtem és nem gyulladt be nem lett csomós. Szépen elapadt. Ha azt akarod, hogy elapadjon nem kell masszírozni mert az csak serkenti a tejképződést. Most hogy állsz? Hányszor szoptatsz?
2009. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 1 hónapja fejem a cicim, mert a kicsi cumisüvegből eszik..... És már nagyon fáj a fejés, és háromnegyede víz negyede tej. Ezért nem érdemes küszködnöm. Reggel-este fejtem. Próbáltam, hogy 1x egy nap, de nem bírom ki. Az a rengeteg víz olyan hamar visszatermelődik. Nagyon fáj, és görcsös. Ha kifejem újra termelődik, ha nem fejem meghalok, ha kicsiket fejek ki kell masszírozni, de azt már nem fejem le. SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!! MIT CSINÁLJAK?????????
2009. aug. 12. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, hát nekem szépen elapadt mint írtam. Nem tudom, hogy mit tanácsolhatnék még, neked akkor az éppen fejés nem válik be. Csak azt tudom mondoni, hogy esetleg menj be a korházba ahol szültél és ott kérdezd meg a szoptatási tanácsadót. Remélem mihamarabb megoldódik a problémád. Minden jót Neked!
2009. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy. Köszönöm szépen. :)
2009. aug. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!