Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha nem kell neki...

Mit tegyek, ha nem kell neki a cici, és a cumisüveggel is ügyetlenkedik?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos. Egy hete megjött a menstruációm, és azóta nem fogadja el a cicit, de még a lefejt tejet sem. Az orvos javasolta a tápszert, de legalább fél órába telik mire 50 ml tápot megeszik. Próbáltam pohárból, fecskendővel, kanálból is, de egyik sem jött be. Hogy tanítsam meg rá, hogy ügyesebben egyen cumisüvegből??? Más ötlet? Vagy talán még több türelem???

2012. nov. 11. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem pont ugyan ez volt a helyzet. Én mindig cumiból itattam és neki sem ment valami ügyese, de minden nap megpróbáltam többször is és végül megtanulta.

Próbáld ki ezt az oldalt:

[link]

Nekem a gyakori séta segített abban, hogy újra igya az anyatejemet.

Jó babázást

2012. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
türelem drágám, sok sikert! 4h a
2012. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, meg fogja tanulni. Kisfiamnak például az elején szinte össze kellett nyomnom a kis pofiját két ujjal, ahogy a cumisüveget a szájába adtam, különben több levegőt nyelt, mint tápszert. De hamar belejönnek, ne félj! :)
2012. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget csajok!!

Kedves harmadik! Most én is itt tartok, hogy össze kell nyomnom a pofiját, hogy ne csak levegővel lakjon jól. Igaz, már minden alkalommal ügyesebb, de azért jó lenne, ha legalább ez a cumisüvegezés zökkenőmentes lenne.

2012. nov. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!