Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális dolog, ha szülés...

Normális dolog, ha szülés után 2 héttel csökken a tejem mennyisége? Mit lehet tenni, fog még nőni a tejtermelés? Eddig sok tejem volt, most mintha csökkent volna!

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg folyadék!!!!

Gyümilé, víz!

Levesek és főzelékek!!!

Friss gyümölcs, joghurt.

Ezeket egyed és sok tejed lesz.

Fejni is kellene!

2009. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasgasd az lll.hu oldalát, nagyon sok hasznos infót találsz! Nem biztos, hogy csökkent a tejed, csak lehet, hogy kezd beállni a kereslet-kínálat és ezért nem feszül úgy. Nekem több mint egy hétig tejlázam volt, annyira tele voltak a melleim, aztán egyszer csak megszűnt. 11,5 hónapja szoptatok. :D Pihenj nagyon sokat, igyál sokat, próbálj ki tejserkentő szereket, itt az oldalon nagyon sok kérdés foglalkozik ezzel.
2009. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor kezdett megnőni a mennyisége, amikor két ciciből kezdtem szoptatni. Előtte nagyon sokat szenvedtem. Fejtem, more milkeztem stb. De mire a babám 3 hónapos lett már délután alig volt tejem. Aztán itt feltettem kérdésnek és szinte mindenki ezt írta. És bevállat!! Mostanában estére 240 ml a penziója:D.

Milupának a Milumil instant teája is jó volt, de talán inkább attól, hogy folyadékot vettem magamhoz rendszeresen.

Tehát két ciciből szopi és folyadék normális mennyiségben.Sok sikert hozzá!!

2009. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Nem fog mindig feszülni a melled, de ha a baba elégedett, és gyarapszik, nincs miért aggódni. Én még javasolnám a sok pihenést, és a stressz kerülését - könnyű mondani, tudom én is...

Az lll. lapja mellett én még ajánlom a

[link] oldalon levő kis könyvet. Nagyon vidám... Helyreállítja az újszülöttes anyukák önbizalmát + nagyon gyakorlatias tanácsokat ad.

2009. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!