Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mennyi tejet tudtok lefejni...

Ti mennyi tejet tudtok lefejni és mennyi idős a babát? Szoptatás után fejitek vagy a lefejt tejet adjátok cumisüvegbe a babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleve komplikált szülésem volt, 5. nap lövelt be a tej és egyáltalán nem ment eleinte a fiamnak a szopi. Aztán volt egy kis problémánk az evéssel és akkor szoktam teljesen át a fejésre-és cumisüvegből evésre...azóta nem kap cicit. Általában 80-100 ml-t tudok egy alkalommal lefejni, napi szinten 400 ml környékén. 11 hetes a babám.
2012. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan az előző válaszolóhoz, én is fejem és cumisüvegből etetem a kisfiam, mert nem hajlandó megdolgozni a tejért, nem kell neki a cici.

Általában 100-150 ml-eket tudok lefeni alkalmanként, most reggel 250-et sikerült. 600-700 ml jön le egy nap, de van, hogy így sem elég, egy evést tápszerrel helyettesítünk.

3 hónapos, egy evésre 120-140 az adagja.

2012. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló az előzőhöz, mi is 120-akat eszünk, napi 6-szor. csak mivelé nekem sose elég a tejem, mi a két éjszakai (3 óra és 7 óra)evését adjuk tápszerbe.
2012. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!