Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A urtica urens-t ch5 és a...

A urtica urens-t ch5 és a ricinus communist ch5, hogy szedjem felváltva?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám.Alig van tejem,szeretném serkenteni.Eddig a urtica urens-t szedtem úgy hogy 1-2.napon 3x5,3-4.napon 2x5,5.napon 1x5 golyó,6-7.nap szünet.Most szeretném kombinálni a két szert.Hogy szedjem?Szedte valaki ebben a formában a két szert?Van értelme?
2009. aug. 23. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerre szedheted nyugodtan mind a kettőt. Nálunk a gyerekorvos homeopata szakember is, ő mondta. Egyébként ő nem mondta h szünetet kel tartani, de mindenhol ezt olvasom. Én szedtem őket, hááát a fene tudja, lehet hogy van némi hatása. Igyál naygon sok folyadékot mindenképp!
2009. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én együtt szedem a kettőt. Reggel is 5-5 golyót és este is 5-5 golyót veszek be egyszerre. Egy héten egy nap szünetet tartok, bár nem hallottam, hogy kéne. Lehet, hogy így van. +Igyál sok folyadékot! Nekem bevált.
2009. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!