Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem kakil több napig?

Miért nem kakil több napig?

Figyelt kérdés

5 hónapos a babám szopik, de délben szoktam neki adni hamit is (most sütőtököt kapott-bébiétel- tegnap almát) 4 napig nem kakilt amikor meghőmérőztük és nagy nehezen tele rakta a pelust . utána másnap is kakilt de a rákövetkező napon (ami tegnap volt) már megint nem kakilt, és még ma sem volt semmi :( mi a fenét csináljak amikor kamilla te sem segít, a hőmérő is úgy néz ki csak 1-2 napra oldja meg a "gondomat".

nem sír, nem kemény a hasa semmi baja egyszerűen csak nem jön neki.

viszont az első foga kezd kibújni, lehet ő fordítottan működik, ha jön a foga nem kakil? :-S köszönöm a válaszokat, vagy tapasztalatokat. 5 h.a.



2012. dec. 29. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Az alma hasfogó, lehet a Te Kicsidét a sütőtök is fogja.

Muszáj hozzátáplálni már?


Probiotikumot adhatsz Neki (pro+kidet pl.)

2012. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a kezdetektől így volt,hogy nem igazán tudott kakilni.Már 1 éves és mostanában kezd megoldódni a probléma,bevallom nem tudom mitől.

Sütőtök,krumpli,répa fogja a hasat.Az alma sokak szerint fog,mások szerint ha kell fog,ha kell hajt.Próbálj inkább őszibarackot adni neki az tuti nem fog.Ha az sem segít akkor nem tudom.Végső esetben glicerines kúp.

2012. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tegnap megint volt kiváncsi vagyok ma léesz-e. Hozzátáplálást csak kostoltatással kezdtük el, egyébként van tej bőven, hizik is rendesen ugyhogy amugy nem volt rá szükség, a párom rokonai erőltették de én nem akartam még hozzátáplálni csak ebédre kap egy kicsi ilyet-olyat.
2012. dec. 30. 09:32
 4/10 A kérdező kommentje:
ja közben tegnap megláttam a 2. kis fogacskát : )
2012. dec. 30. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok a fogacskához :)

Maradj még a kóstoltatásnál :) az ilyen rokonokat fel kéne robbantani... :D


Boldog új évet :)

1.

2012. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 xStefix ***** válasza:

Ez már hozzátáplálás...

Én sem erőltetném az evést, főleg, ha fogja a kakit.

2012. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a gratut :) igen szerintem is az ilyen rokonok agyfagyást okoznak nálam is :D anyosom pl. kenyérhéját adott neki nem is szolt nekem és amikor fulladt a gyerek mert rá sem nézett, akkor vettem ki a torkábol szinte a 2cm-s kenyeret :-O
2012. dec. 31. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Bakker :(


Én azt kaptam meg anyósomtól, mikor az alig öt hónapos Fiam ráköpte a reszelt almáját, hogy "jaj istenem, ez a gyerek már sose fog kapni semmit". Aztán lesokkoltam, hogy háztartási kekszet se fog enni :D


Érdekes, most 10,5 hónapos és 11 kg, szóval csak nem halt éhen :D A kenyérhéj viszont most sem kompatibilis vele, olyan kis mohó, hogy betömi az egészet, cseszik rágcsálni :D


Jó szórakozást estére, és búék! :)

1-5 asszem :)

2012. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:)köszi!az volt:)

sógornőm meg mindig ki akar hagyatni egy egy cicizést én meg néha majd szét durranok. Nem értik meg h a gyerek a lehető legjobban fejlődik és még korántsem kell elkezdeni a hozzátáplálást

2013. jan. 2. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj.

Figyi azért van két füled, hogy az egyiken bemenjen a sok blabla, a másikon meg ki :)

2013. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!