Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédővel szoptató anyukák!...

Hilheni kérdése:

Bimbóvédővel szoptató anyukák! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám, az elejétől fogva védővel szopik, még a kórházban mondták, hogy azzal próbáljam. Aztán a napokban próbáltam elhagyni, mert azt gondoltam, hogy talán jobban ki tudja szívni simán. De nálunk ez pont fordítva van, védővel sokkal többet tud leszívni (mérés alapján tudom). Lehetséges ez?
2013. jan. 20. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,h megszokta ezt a technikát. Én 6 hónapja szoptatok védővel!
2013. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

20 hónapig szoptattam védővel, ha erős az arcizma és a szopási reflexe, akkor nincs gond, ha többet eszik úgy vagy technikásabban.


Ha anélkül is szopik, és hosszú távra tervezed a szoptatást, érdemes elvenni, mert később nem fog tudni leszokni róla. ÉS tuti, h rájön hogy kell anélkül táplálkozni.


Ha neked így jó, akkor hagyd így szopizni, csak akkor figyelj bármi más cumialakúra, nehogy az bezavarjon (én még itatópoharat se vettem...)

2013. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Off,első vok. Kedves második,hogyan tudná bezavarni az itató pohár? Csak érdeklődöm,mert most vettünk neki.
2013. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hogy más technikával kell szívni, igazából ez egy félelmem volt, ahogy a cumi, cumisüveg is. én csak poharat adtam neki vagy janás bébivizet, amihez nem kell technika az iváshoz
2013. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 grammot hízott egy hét alatt sima cicizéssel,akkor jött a bimbóvédő.Következő héten 400 g hízás,azóta is ezzel szopizik és szépen hízik. :)
2013. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Attól tartottam kicsit, hogy védővel nem tudja olyan jól kiszívni,mint simán, itt arra gondolok, hogy a végén amikor már nem dől a tej, akkor talán nehezebben megy védővel, de ezek szerint nem feltétlenül. Annak is örülök, hogy vannak, akik sokáig szoptattak védővel, nekem csomóan azt mondják, hogy hagyjam el, mert csökken a tejmennyiség stb...
2013. jan. 20. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is védővel szoptatok. Most 3 hónapos. Hat hetes korában szoptattam két hétig védő nélkül, ugyanannyit evett. Mondjuk nálunk az eleje óta probléma, hogy nem szívja ki csak amíg könnyen jön. A maradékit kifejem neki és cumisüvegből kapja!

Nem értem a cumisüveg bezavar dolgot. Az nem csak akkor zavar be ha siman, védő nélkül szoptatsz?

2013. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Honnan tudod, hogy nem szívja ki rendesen? Csak védővel vagy védő nélkül sem? Gondolom akkor simán sem szívja ki rendesen, mert azt írtad, hogy úgy is ugyanannyit evett. Elég macerás lehet állandóan fejegetni és üvegből neki adni. Remélem nálunk erre nem lesz szükség.
2013. jan. 27. 10:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Onnan tudom, hogy szopik 70 ml-t es utana kifejek még 70-et amit cumibol amibol ugye konnyen jon vigan megeszi.

Hogy alakul nalatok?

2013. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálunk nagyon jól alakul. Szépen szopik védővel, egyre gyorsabb is, már 15-20 perc alatt végez, a kezdeti egy órához képest ez egész jó. Már nem próbálom elhagyni a védőt, attól tartottam, hogy csökkenni fog a tejmennyiség a védő miatt, hallottam ilyen rémhíreket, de szerencsére én ezt nem tapasztalom, sok tejem van. A legelején a kislányom is kapott néha cumisüvegből, de már jó ideje nem, úgyhogy szerencsére nem kapott rá.
2013. febr. 11. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!