Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az étel amit megeszek mennyi...

Az étel amit megeszek mennyi idő alatt jut a tejbe? Vagyis honnan tudhatom hogy melyik ételtől fáj a hasa a babának?

Figyelt kérdés
Amit egy órával szopi előtt ettem vagy amit az előző szopi előtt ettem?
2013. jan. 21. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
evés után kb 6 óra, mire belekerül a tejbe
2013. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ételfüggő. Van amelyik 4 óra múlva már megjelenik, van amelyik 12 óra. Azt tudom hogy a tejtermék az utóbbi. Úgy tudod kideríteni hogy leredukálod az étkezésedet a legalapvetőbb dolgokra, amiktől nem fáj a hasa, és szépen fokozatosan egyenként eszel valamit, aztán vársz, ha 12 órán belül nem jelentkezik hasfájás akkor rendben van.

Sajnos mi is így jártunk, most 12 hetes és most merek már ezt-azt kipróbálni, de pl. a körtét amikor ettem uzsonnára, este nagy nyafi volt, és magam sem hittem el, kétszer is kipróbáltam... A paradicsom viszont nálunk jó, pedig sok baba arra érzékeny.

2013. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!