Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan legyen több tejem?

Hogyan legyen több tejem?

Figyelt kérdés
Szedem a homeopátiás bogyót és a teát is, holnap leszünk egy hetesek, de a tejem még mindig nem elég.
2013. jan. 28. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg többször a melledre tenni akkor több termelődik.
2013. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 óránként van cicin s akkor sokat ott időzünk
2013. jan. 28. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tarts ki! Miért gondolod, hogy nem elég? Nagyon pici még a babád, azért szopizik sokat, mert nagyon fontos a közelséged, neki ez nyugtató tevékenység is!
2013. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Neten olvastam, hogy van egy másik homeós bogyó az urtica urens-en kívül, ami szinte azonnali tejcsorgást idéz elő, a neve: ALFAFA D6! Ezt érdemes elolvasni ;)

[link]

2013. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%

én is ezt kérdezem hogy miből gondolod hogy nem elég?


egyébként a gyakori szoptatáson kívül még fontos a pihenés és a sok folyadék is! ezeket se hanyagold.

2013. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cs.betti válasza:
igyl rengeteg folyadékot, napi 1 doboz sört, és szoptatás után fejd le a maradék tejet. Én így csinálom és nagyon sok tejem lett.
2013. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmit nem kell tenned, csak sokszar szoptadtnod, és fejni. Az én lányom két éves koráig szopott, tíz hónapig csak anyatajes volt, vizet is alig fogadott el. Nekem sem volt nagyon tejem eleinte, egy hónapba telt, mire beindult rendesen, csak a fent leírt módszerrel, és hogy nem volt mellétáplálás.Ne add fel, nálam nem volt se tápszer, se bébikaja, mire elfogadott mást is tejen kívűl, már ette, amit mi.Ja, és visszafogytam a szülés előtti súlyomra úgy, hogy állandóan ettem, amit megkívántam. Csak nyugi, beindul az, lehet hogy sokáig tart, de nagyon megéri.
2013. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!