Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után mennyi idővel...

Szoptatás után mennyi idővel állt bennetek helyre minden? Ciklus rendeződése, esetleg ha tudod hormonszintek (tsh, fsh, lh)?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mi a leghosszabb idő, amíg normális, ha ingadozik a ciklus?
2009. szept. 9. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Csak érdekességként írom, hogy 25 hónapig szoptattam az első babám, és a szülést követő 6. héttől menstruáltam. Ezt követő ciklus kimaradt, de a harmadiktól beállt, és pontosan megjött.

6 hete szültem a 2. babám, és kíváncsi vagyok, most is megjön-e. Ja, és persze most is szoptatok.


Üdv!

2009. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, rendes tőled, hogy írtál.


Én igazából arra gondoltam, hogy mikor már nem szoptat valaki, akkor mennyi idő alatt vált rendszeressé a ciklusa. Mert nálam még a szoptatás befejezése után is újból szünet jelentkezett 2 hóra, ez normális, tudom. De aztán mikorra kell beállni egy szabályos ciklusnak?

2009. szept. 10. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Hát, a fent leírtak miatt nálam eltérés (vagyis menses kimaradás) nem volt.

De gondolom, ponosabb választ tudna erre adni a dokid, akinél szültél. Esetleg egy telefont megérne.


Üdv!

2009. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!