Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejgyűjtő kagylót hogy kell...

Tejgyűjtő kagylót hogy kell felhelyezni?

Figyelt kérdés

aventos most sterilizálom vinném be a kórházba de dunsztom sincs hogy kell használni leirnátok?

köszönöm szépen


2013. febr. 15. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs meg a papírja? Abban úgy emlékszem le van írva.

Amúgy annyi, hogy ahol a levélkés nyilások vannak az menjen felülre (vagy ha egyik oldalt fekszel, akkor egy kicsit a másik oldal felé döntve), a szilikonos gyűrű alját pedig majdnem teljesen a bimbó alá tettem.

Amúgy szerintem a kórházba még ne vidd, mert a tele cicit kicsit nyomja, és az előtejnél nem túl jó ha azt a keveset elpazarolja az ember (ha meg összegyűjtöd hogy adod oda a babának?). De ez csak az én véleményem :)

2013. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nincs meg a papirja ugy vettem ezért nem tudom
2013. febr. 15. 09:03
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet csak gondoltam ha azsükség lenne rá akkor tudjam igazad lehet az előtejjel kapcsolatba
2013. febr. 15. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha lapos, vagy kicsit befelé fordul a bimbód, akkor igenis vidd a kórházba!

Nekem Chicco van, az egy lyukas, kör alakú szilikonlapból és egy műanyag félgömbből áll.

Úgy kell felhelyezni, hogy a szilikon körbeölelje a mellbimbót.

2013. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem befelé forduló bimbóm volt, az elején bimbókiemelővel szoptattam. Ez azért is jó volt, mert láttam benne, mikor beindult az előtej, meg utána a rendes.

Amúgy ez is kiemeli, de ha csak arra kell, hogy ne ázz át, akkor szerintem az elején jobb egy eldobhatós melltartóbetét, otthonra viszont már szuper!

Nekem kevés volt a tejem, éjszaka viszont 100-150 ml elfolyt, én akkor gyűjtögettem vele, lefagyasztottam, abból van most tejbegríz meg ilyesmi.

Első voltam

2013. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is vidd nyugodtan be. Nekem volt. Bár az enyém nem aventes volt, hanem gyógyszertári ( a nevét már nem tudom), de nekem nagyon nagy szolgálatot tett. Rengeteg lecsepegett bele és igy nem tápszerrel pótolták a kisfiam adagját, hanem az anyatejjel. Én nagyon örültem neki, hogy ezt használtam és be is vált. Még sokáig, jó pár hétig otthon is használtam, mert szerencsére volt tejem rendesen. Például mikor fejtem az egyik ciciből, akkor a másikból ebbe csepegett a tej és abba is össze jött rendes mennyiség, volt, hogy 20-30 ml is. Szóval én ajánlom a használatát, nekem bejött. Ja az enyém nem szilikonos volt, hanem műanyag, de elviselhető volt. :)

Jó babavárást és babázást!

2013. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!