Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan legyek hatékony tejelap...

Hogyan legyek hatékony tejelapasztásban?

Figyelt kérdés

Lányzóm 1 éves múlt és lassan szeretném, ha leszokna a szopiról... Most már elalváshoz használjuk főleg... előfordul olykor, h két étkezés közt tízórai/uzsi után még igényli, de ez nem annyira jellemző... Tehát neki inkább megnyugvást ad, megnyugvásra kell.

Az érdekelne, hogy el kell e mennem nőgyógyászhoz vagy megvehetem "magamtól" is a homeós bogyót?

Az urtica urens-re gondoltam, van valakinek tapasztalata? És aki tudná leírná a folyamatot, hogyan csinálta az apasztást/elválasztást?

Köszönöm!



2013. febr. 15. 17:08
 1/1 frászkarikaborsó ***** válasza:
74%
Szerintem felesleges homeós bogyó, csináld azt hogy egyre kevesebbet szoptatsz és akkor magától el fog apadni. Ha mindig csak annyit fejsz ki vagy szoptatsz hogy épp csak ne fájjon és feszüljön a melled, akkor hamar elapad bogyók nélkül is.
2013. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!