Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha tudtodon kívül megszoptatja...

Ha tudtodon kívül megszoptatja más a babádat?

Figyelt kérdés
Hagytam a lányom pár órára,h vigyázzanak rá anyósomék,közben vendégek voltak ott,akiknek babájuk van és nem a lefejt tejet adták neki,hanem megszoptatta az enyémet is...pont úgy jöttem rá,h mikor mentem érte,kérdeztem,nem evett a pici,mert ott a tej az üvegben,na akkor mondta el anyósom,nem is tudtam,hogy reagáljak..
2013. febr. 25. 23:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hű, én sem tudtam volna mit reagálni a döbbenettől...
2013. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy most le leszek pontozva de én ku@vára dühös lettem volna.asszem évekig nem hagynám rá a gyerekemet.
2013. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
biztos ősi törzsi szokás természeti népeknél (nem gúnyolódom) és nem kellene ezen fennakadni, de én nem venném könnyen ezt az akadályt. azt hiszem, nagyon kibuknék ezen lelkileg és eltartana egy ideig, amíg feldolgozm. nem tudom, miért, de ez nekem nagyon bizarr.
2013. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
34%
nagy ügy...
2013. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
43%
Le lehet engem is pontozni de szerintem sem nagy ügy. Jobb mintha bolti tejet adtak volna neki.
2013. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

4: nézd, nekem nincs gondom azzal, ha valaki anyatejet ad le vagy igényel a babájának mert neki nincs, azzal se, ha - mint régen a szoptatós dajkáknál - két nő ebben megállapodik. Manapság ez elég fura, túl intim, de ha megállapodnak, akkor ki vagyok én, hogy ebbe beleszóljak.

Viszont ez a kérdező, vagyis a gyerek anyjának a tudta és engedélye nélkül történt, ezért felháborító. Innentől kezdve egy percre se bíznám többet anyósékra a gyereket.

2013. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A világ legtermészetesebb dolga is lehetne akár,de én biztosan kiakadnék mint a rigalánc... most 8-hetes a babám el nem tudnám képzelni,hogy valaki is megszoptassa. A legnagyobbik gyermekemmel egyszer próbálkoztak nme fogadta el hál istennek (bimbókiemelő volt az illetőn valószinüleg az is bezavart a picin).
2013. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

5: még jobb lett volna, ha az édes anyukája lefejt tejét adták volna neki, ott van a kérdésben, olvasd el.

Azért a másik anya egészsége/tisztálkodása ki tudja, hogy milyen (azt nem írta a kérdező, hogy másik rokon lett volna, ki tudja ki volt az), nem mindenki örül, ha a gyereke idegen nők cicijét csócsálja.

2013. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Én sem azt mondtam, hogy örülnék neki. De azért ettől nem dől össze a világ, és semmi baja nem lesz tőle.
2013. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%

Anyósod nem normális. Esküszöm, kinézem belőle, hogy azt hazudta, nem hagytál otthon enni a kicsinek.

Egyébként meg nagy valószínűséggel nem lesz baja a gyerekednek.

2013. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!