Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen hüvelyk...

Szoptatás alatt milyen hüvelykúp használható? (recept nélkülire gondolok)

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi meg az orvosra gondolunk. ha probléma van oda menj, mint felelősség teljes anyuka, főleg mivel szoptatsz és nem mindent vehetsz magadhoz, hüvelykúpból sem.
2009. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szoptatás ideje alatt mindenképp beszéld meg az orvosoddal. Az a legbisztonságosabb. Lehet elég ha csak felhívod.
2009. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az orvosról annyit hogy a terhesség alatt állandóan írta a nyűves kúpokat és amint abbahagytam visszatértek a tünetek!a gyógyszertári semmit nem ér nálam!de neki ezt nem lehet megmagyarázni!mindegy majd lehet hogy felhivom a rendelőt hátha valaki mond valami okosat.gondoltam a canestenre,állitolag azt szabad terhesség és szoptatás alatt is.
2009. szept. 10. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
szia.én rengeteget szenvedtem a hüvelygombától...aztán hallottam h csak ugy lehet kiírtani vagy ezüst kolloiddal vagy én inkább a diétával amit én is választottam.nem ettem 1 hónapig élesztős ecetes és CUKORT vagy cukros alapú dolgokat.azért hangsúlyozom a cukrot mert a gombát táplálja.esküszöm nem hittem benne.most terhes vagyok és semmi bajom mióta megcsináltam a kúrát.a kanesten nekem szart sem ért amúgy.én a prevalyl G t használtam az bevált de nem tudom h azt használhatod e.hát m it mondjak nem volt könnyű.sok sikert kívánok de tényleg.majd írj h sikerült e.
2009. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok bocsi ha érthetetlen az üzenetem csak közben mást is csináltam.még 1x sok sikert
2009. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Hallottam a diétáról,de nálam az sem vált be..:( terhesség alatt végig diétáznom kellett és sajnos a tüneteim akkor is megvoltak,kaptam kúpot de amint abbahagytam visszatértek:(
2009. szept. 11. 07:01
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor ezüst kolloid bioboltból...az hatni fog.elég erős.de azért kérdezd meg h lehet e alkalmazni szoptatással.nem ettél kenyeret sem a diéta alatt??péksüti?savanyúság?mert ez mind eteti a gombát,de a fő ellenség a rostos levek cukor stb.sok sikert
2009. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
160 g ch diétán voltam abba nem fért bele semmi péksüti és semmi cukros dolog,édesítőt használtam azt is minimálisat.még pocakosan mondta a doki hogy méhszájplasztikát kellene majd csinálni és akkor ez megszűnne állitólag....de azt most még nem lehet mert nemrég szültem....
2009. szept. 11. 18:47
 9/9 anonim válasza:
Nekem a fokhagymakúra vált be, terhesség alatt is: reggel délben este egy-egy nagy gerezd fokhagymát ettem nyersen, amíg a probléma fennállt. Kb. egy hét alatt eddig mindig elmúlt. Nekem évente többször volt gombás fertőzésem és egy magánorvos közölte velem, hogy candidám van. Ha épp gyengébb az immunrendszerem előjön. Mondjuk nekem a canesten kúp is elmulasztotta, de azt nem szabad terhesség és gondolom szoptatás alatt sem szedni. Meg jobban szeretem a természetes dolgokat.
2014. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!