Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok, szinte semmi...

Szoptatok, szinte semmi energiám nincs már délelőtt, pedig alszom éjszaka 7órát. Mitől lehet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj, amennyit csak tudsz! Ha a babád alszik, feküdj le Te is, lazits! Ilyenkor kicsit háttérbe kerülhet a házimunka és első a pihenés!
2013. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány okoz ilyet. Megnézetném. Illetve számít, hogy mennyire eszel egészségesen. A helytelen táplálkozás is vezethet fáradtsághoz.
2013. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És pihenj a babával. Amikor pihen feküdj le te is
2013. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%

a 7 óra nekem kevés lenne, 8-9 órát muszáj aludnom egy nap, még ha 4-5 részletben is. Szerintem te is aludj többet.

(vasat szedek, tuti nem vagyok vashiányos)

2013. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szedj vitamint, én multivitamin pezsgőtablettát iszom, kálciumot is, sok ásványvíz.

sétálj délelöttönként nagyokat a babáddal.

nem kávézol?

2013. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány és vashiány is okozhatja.
2013. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De kávézom, napi 2 3az1-bent iszom és még így is.Ti mennyi időt szántok házimunkára?Mi reggel 6-7-kor kelünk,a 3 hónapos babám nem hajlandó tovább aludni, minden reggel letörölgetek,összeseprek,kiporszívózok,majd felmosok,mosok,teregetek,majd kivasalok(közben etetés,öltözködés,játék,meg a mi kell),majd elmegyünk bevásárolni megfőzök,szintén majdnem mindennap,mosogatás stb.Szóval a házimunkával elmegy az egész nap.
2013. márc. 13. 09:53
 8/11 anonim ***** válasza:
lazíts, nem kell mindennap porttörölni, nem kell ennyire patikai rendnek lennie. nem csoda, hogy kivagy...
2013. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Főzni elég 2 naponta is- én is így csinálom- nem kell mindennek csillognia villognia.

Apuka nyugodtan segíthet otthon. Ha más nem, pl elmosogathat. Már nagy segítség, és neki is épp annyi idő, mint neked. Sokan nem tudják elképzelni sem, hogy milyen nehéz egész nap egy babával, egyedül csinálni mindent....

Ha nem ajánlja fel, kérd meg. Nem lehet mindent egyedül. Így kikészülsz. ( Sógornőm egyedül csinál minden házimunkát, mert a férje fizikai munkát végez és ő nem kéri meg, hogy segítsen - szerintem jó nagy hülye- 1 doboz cigit szív napnta, nyugtatókon, kávén él, mert nem bírja. Mondjuk ő már évek óra több gyerekkel csinálja, de a végeredmény ugyanaz lehet). Vásárolni sem kell minden nap, próbálj egy hétre előre, vagy apukát rávenni, hogy vásároljon ő be, munkából haza felé...

2013. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint, vasat, egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, sétálj a jó időben a gyerekkel, a házi munkát meg hagyd a fenébe egy kicsit, ja meg feküdj le aludni a gyerekkel, mikor van lehetőséged.
2013. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!