Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok, megfáztam. Fáj a...

Szoptatok, megfáztam. Fáj a torkom. Mit szedhetek rá?

Figyelt kérdés
Valami szopogatós tablettát lehet? 5 hós a babám.
2013. márc. 15. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Tantum verdet használhatod nyugodtan.
2013. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Mézet. Teát.

Hogyan, mire fogod te azt a gyereket nevelni?..Életképtelenségre? Rögtön a gyógyszer? Ha csak a torkod fáj, minek gyógyszer? Mézzel, teával gyönyörűen ki lehet kúrálni ezt. Ha meg rosszabb, doki.

2013. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak ne szeretném ha elkapná a babám. Mert még nem jött össze a 3. havi kötelező oltása, mindig volt valami amiért nem adta be neki a doki.Most megint megyünk, ha elkapja tőlem akkor megint nem adja be neki az oltást. És már 5 hónapos a babám. Azért kéne nekem valami bika gyógyszer, amúgy nem érdekelne annyira.
2013. márc. 15. 19:59
 4/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
C vitamint szedj, az átmegy a tejbe és neki is ad valamennyi védettséget. Amúgy szerintem nem fogja elkapni, nekem háromszor is volt ilyen mióta szoptatok és sosem kapta el a babám, pedig az első még rögtön a szüléskor kezdődött, a kórházban fáztam meg.
2013. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)! Remélem nem kapja el!
2013. márc. 15. 20:39
 6/7 dorka6 ***** válasza:
Talán segíthetne, ha viszonylag töményebb sóoldattal próbálnál öblögetni a torkodat (1 dl vízbe akár 1 kávéskanál sót is tehetsz) és ha lehet, ne nyeld le. Ez a fájdalmat is csökkenti és a gyógyuláshoz is hozzásegít. Nem írtad, hogy milyen gyakran szoptatsz. Ha beteg vagy és nem szeretnéd, hogy a babád elkapja nagyon sokat segít, ha minél gyakrabban kerül mellre, természetesen mindkettőtök igényét figyelembe véve, mivel az anyatej tartalmazza a betegséged elleni védő anyagokat.
2013. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Elég gyakran szoptatok, 2 óránként eszik a babám :).
2013. márc. 16. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!