Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mire készüljek, a szoptatás...

Mire készüljek, a szoptatás befejeztével mi marad a mellemből?

Figyelt kérdés

Olvastam a témában hozzászólásokat,átlagban majdnem mindenkinek legalább egy kicsit megereszkedett,vagy "üresebb",puhább lett. De hogyan képzeljem el, mondjuk olyan lesz mint mikor most teljesen kiüríti a babám a mellem? Vagy ennél durvább lesz?

Picit aggódom, mert szülés előtt kis mellem volt, na ha az még el is fogy,az gyönyörű lesz...


2013. márc. 17. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő, valakinek teljesen tacsifül lesz van akinek nem. Nekem nem változott, csak kicsit nagyobb lett.
2013. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
tacsifül, beszarok :D
2013. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
tacsifül :D
2013. márc. 17. 22:10
 4/17 A kérdező kommentje:
Számít, hogy mennyi ideig szoptat az ember?
2013. márc. 17. 22:12
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom, mivel csak egy gyerekem van ő szerencsére 7,5 hónaposan leválasztotta magát. 1es voltam.
2013. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

17 hónapig szoptattam első fiam, a melleim közepesek voltak előtte,de feszesek, utána maradt a tacsifül:DDD

Mondjuk én inkább egy busmanhoz szoktam magam hasonlítani, nekik is lógós-lapos cicijük van.

Most a 2.babámat szoptatom, a helyzet sztem nem fog változni....

2013. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez a tacsifül már szállóige lesz, köszi 1-es :D


De biztos emlékeztek rá,milyen volt a melletek mikor leszívta a baba teljesen üresre. Ez is mindenkinek másmilyen nyilván..De nektek a szoptatás befejeztével hasonlított arra az állapotra?

2013. márc. 17. 22:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap szoptatástól tacsifül lett. Úgyhogy az idő nem számít. Úgy nézek ki, mint egy kövér pasi. :(
2013. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem mikor kiszívta akkor is volt benne anyag, de nekem alapból nagyon H kosarat hordtam mikro elkezdtem a terhességet.
2013. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja nem beszélve a bimbó udvarról, ami nekem hatalmas lett és nem húzódott vissza. tipikus parizer tacsifül. Istenem már csak röhögni tudok magamon. :)
2013. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!