Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kismamák van valami különleges...

Kismamák van valami különleges étrended ital amit nap mint nap fogyasztasz hogy elegendö tejcsid legyen? Leirnád nekem kb mit eszel egy nap?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a napi fél liter sör vált be a legjobban :)

napi kb 3,5 liter folyadék mellett

2013. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sok-sok folyadék,meg egy kis malátaital,ami lehet alkoholmentes sör is,sok pihenés,fejés és biztos lesz elég tej
2013. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hajka válasza:
Sok folyadék, rendszeres étkezés, illetve én tejserkentő gyógyteát is iszok napi 2-3 bögrével. Nekem ez jött be. Sajnos fejni nem tudok, mert nagyon nehezen jön a tejcsi és hamar megfájdul a mellem.
2013. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak igény szerint szoptattam és mindig volt. Serkentő teákat meg csak akkor ittam, ha növekedési ugrása volt a babámnak, mert, ha folyamatosan iszod, apaszthat is. Normális változatos étkezés mellett, kell, hogy legyen elegendő tej is. Nem a legjobb, ha megéhezel és megszomjazol, mindig annyit egyél és igyál, hogy ne legyél sem éhes sem szomjas és akkor tej is lesz elegendő.
2013. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tojásleves , rántott leves is jó, nekem talán az válik be a legjobban. Mondják még a diót is, az a zsírtartalmának is nagyon jót tesz. Egébként most én is ebben a cipőben járok.Feszültség miatt egyik napról a másikrá alig maradt az eddig ömlő tejcsiből. :( remélem sikerül visszahozni!!! Még csak egy hónapos a babucim!!! Sok sikert kívánok neked is!!!
2013. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!