Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet kávét inni?

Szoptatás alatt lehet kávét inni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem lehet mértékkel. ha nem veszed észre hogy bántaná a kicsit akkor nyugodtan. neked is kell az erő :)
2013. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keveset, napi 1 csészényit igen.
2013. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
általában napi 1et szoktam most is inni (ha csak nem fáj a fejem mert akkor szoktam még egyet inni) de nagyon gyengén iszom mert kávétejszínt is teszek bele.
2013. márc. 30. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a bevitt koffeinnek az 1%-a megy át a tejbe, az napi 2 laza tejeskávénál szerintem elenyésző :).
2013. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet igen!
2013. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Napi 1 koffeineset iszom a reggeli etetés után, semmi káros hatását nem láttam a gyereken. Néha délután is szoktam egyet inni, de akkor már csak koffeinmenteset.
2013. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Christianka válasza:
12%
Ha elég lapos a csaj feje akkor igen...
2013. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,de csak óvatosan,nehogy kiverje a kezedböl a poharat a baba.
2013. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!