Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 12 hetes a kisfiam. Nagyon...

12 hetes a kisfiam. Nagyon zavar a súlytöbbletem. Mit tudok csinálni, hogy a tejem azért ne menjen el, de lehetőleg ne guruljak én sem?

Figyelt kérdés
75 kg-val lettem terhes, 88-cal szültem, aztán lemente 78.ra, de már megint 81-82 vagyok. Tehát a szoptatással nem, hogy fogynék, de még hízok is.
2009. szept. 19. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

aerobic DVD, mozgás. Nekem bejött. Ja és gondold át, hogy mindig azért eszel-e, mert éhes vagy. Én szop. alatt szedtem fel 10kg-t úgy, hogy addig volt nyugtom a babától, míg ettem, így nem tudatosan, de egyre többször, egyre többet ettem. Nem akartam beismerni magamnak, hogy menekülök tőle.

Figyelj, hogy mit eszel. Tészták, zsír, liszt, cukor nem kell.

2009. szept. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most ne foglalkozz ezzel! Persze, figyelj oda, hogy mit eszel és mennyit,de idő kell, hogy a tested visszaálljon a szülés előtti állapotra.(ez kb. 1 év)

Majd ha szaladgálsz a kisgyermeked után, nagyon gyorsan lemennek a kilók!

(én 20 kilót híztam a terhességem alatt,a kórházból -5kg-val jöttem haza, most 2 éves a kislányom, és annyi vagyok, mint szülés előtt)

Türelem... hidd el lemegy majd gyorsan..

2009. szept. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így volt. Választottam, mert a kettő együtt nem ment. 1 éves a fiam, most kezd visszaállni a régi súlyom, viszont még ma is napi 3-4szer szopik. Egészséges. Csupa energia. Nem bántam meg, ezerszer is így döntenék. És ugyanúgy állok súlyilag, mint te. Szintén 75 -88, most 81.5:-)) Erős csontozatú és magas vagyok mondjuk, de közel sem gurulós. Ettől még te is messze vagy szerintem. Hidd el, leszel még formában, ne a többi kismamához hasonlítsd magad, aki fogyózik és már rég nincs teje - tisztelet a kivételnek, természetesen van ellenpélda is. -ha már szültél add ezt a néhány hónapot a babádnak, és gyönyöködj benne, ahogyan a te testedből nővekszik, gyarapszik:-)!!
2009. szept. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tejellátást és az energiámat nem szeretném feláldozni, úgy szeretném, ha közben ezek megmaradnának.


Ha tornázok, akkor nem megy el a tejem?

2009. szept. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!