Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2hetes a fiam.3 napja napközbe...

2hetes a fiam.3 napja napközben nem nagyon alszik éjszaka igen sokat ami nem baj de napközben akár féloránként is szopizna mi történt vele?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a meleg miatt van.

Hogyha nem sokat szopik valószínű,hogy csak szomjas volt.

2008. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ebbe a melegbe szerintem ök is szomjasak azt nem irtad hogy adtál -e már neki egy kevés teát ,én itatm ilyen korában a kisfiamat egy kevés gyermek teával a patikába szerintem lehet venni és egy keveset ninden nap adhatsz neki nyugodtan kevés cukorral tényleg nagyon kevés cukrot tegyél a teához ha főzöl de a legjobb ha a mennyiséget negkérdezed a patikustol ö bisztos segit
2008. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen hosszan szopizik? Mert elvileg egy átlagos szopi-idő 20perc lenne. Lehet, hogy ő a többször kevesebbet elven "müködik" :) Ne aggódj ^^
2008. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányom ma 2 hónapos. Este alszik, nappal nem jellemző. Ezáltal napközben non-stop cici kell neki.Én meg nem bánom, mert neki ez kell. Más baba meg mást igényel. Nem egyformák.

Csak nyugi, ha szomjas, vagy éhes, szoptasd meg nyugodtan, és tejed is lesz biztos.

2008. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mostmár éjszaka sem alszunk nem tudom mi történt vele
2008. jún. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!