Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti leszoktátok fagyasztani a...

Ti leszoktátok fagyasztani a lefejt tejet? Vagy inkább odaadjátok a babának, úgy hogy kihagytok egy ciciztetést?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
lefagyasztottam
2013. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fagyasztòba vele. Késöbb főzelékbe téve nagyon jò. Tovàbbra is erősítheted vele a baba imunrendszerét.
2013. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én kb 10-12 adagot fagyasztottam le,még nem adtam oda,állítólag olyan büdös,hogy nem adja oda az ember..nem tudom,mire odaérünk,hogy főzeléket ehessen amúgy is lejár

én inkább odaadom neki,ha most vmiért fejem,de nem kiváltok vele egy étkezést,hanem kettő között,vagy kiegészítve

2013. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Mikor büdös?? :S

2013. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, minél tovább áll a fagyasztóban, annál büdösebb lesz, de ez nem azt jelenti, hogy romlott, csak a szaga lesz erős, kellemetlen.

Valamelyik baba elfogadja, valamelyik nem.

Ha nem eszi meg akkor is kár kidobni, jó lesz neki főzelékbe.

2013. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 19. 09:10
 7/10 anonim ***** válasza:
fagyasztom. nagyon jól jött, mert mikor megjött a menstruációm és elment a tejem.egyáltalán nem volt büdös.
2013. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél még lelkesen fagyasztottam, aztán az egész ment a kukába, nem kellett később sem.

Többi gyereknél már nem fagyasztottam, hanem amit lefejtem, ment a lefolyóba. Mondjuk sokat nem fejtem itt már, mert tanultam az elsőből, hogy felesleges annyit fejni.

2013. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon fejek már,mert a kicsim van hogy óránként cicizik és időm sincsen lefejni.Viszont amit esetleg lefejek azt leszoktam fagyasztani mert ha esetleg anyukám vigyázz a picire akkor tud neki mit adni.Amúgy úgytudom 6hónapig lehet tárolni lefagyasztva.
2013. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is fagyasztom a felesleges tejet. Jól jöhet még később, vészhelyzet esetére, vagy ha már hozzátáplálás lesz.

Nem szoktam egyelőre sokszor fejni, csak ha érzem, hogy feszít a mellem.

Tervezem egyébként, hogy később tejgyűjtőbe adom a pluszt. Nyilván akkor már minden szoptatás után érdemes fejni. Egyelőre ehhez még nincs kellő időm, energiám. :)

Mivel elég tejem van, így nem cicizést váltok ki a fagyós tejjel. Így babának is, nekem is jobb, kényelmesebb.

2013. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!