Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik olyan cumisüveg,...

Létezik olyan cumisüveg, amiből nem csöpög már eleve a tej, ha fejjel lefelé fordítom? Két napra kórházba kényszerülünk a másik gyerekemmel, és nem szeretném, ha addig leszoknak a szopásról a kisebbik.

Figyelt kérdés

Amit eddig próbáltunk:

- Avent 125 ml, 0+ cumival - csöpög

- Avent 260 ml,1? cumival -csöpög

- MAM Anticolic,260 ml, 0+ cumival - csöpög

- Chicco 260 ml,1-2-3 cumival - csöpög

- Chicco 150 ml, 0+ cumival - csöpög.


Állítólótag a Tommee Tippee nem csöpög. ????


Minden építő hozzászólást köszönök! (kérlek a "ne adj neki üvegből, csak szoptass" és "leszokik a szopásról, milyen anya vagy te" jellegű hsz-októl most kíméljetek, elég bajom van most ezek nélkül is. )


2013. ápr. 21. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mindegyik csöpög
2013. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre nem gondoltál

[link]

2013. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog leszokni 2 nap cicizés nélkül!!!

Az avent 1-es cumi hiába csöpög, piszok nehéz szívni belőle, a mellből könnyebben jön, mint az üvegből!!!

Férjed reggel este elviheti neked a picit, kocsiban, folyosón megszoptatod míg apa lesz egy kicsit a gyerekkel a kórterembe .

2013. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen cumit akartok? Ha elég türelmes az aki etetni fogja míg nem leszel ott, akkor 2 napig pohárból is kaphatna enni, bármennyire kicsi is. Vagy van egy soft cup nevű etető, én meleda márkájút láttam, de nem próbáltam, abból csak akkor jön a tej, ha kicsit összenyomják, és nem lesz cumizavaros a kicsi. A hátránya az, hogy ha jól tudom elég drága...

Sok szerencsét a kórházhoz (remélem nem komoly a baj) és a kicsi etetéséhez is!!! Jobbulást a nagyobbik kicsinek.

2013. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

állítólag a medela cumi ezért van, de én nem próbáltam


[link]


jobbulást!

2013. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A medelának van a Calma nevű cumisüvege, ezzel kisebb eséllyel lesz cumizavaros a baba(de nem kizárt).

De ha ügyes és türelmes, aki táplálni fogja a kicsit, akkor tényleg a legjobb lenne a kispohárból adni a tejet.

Mennyi idős a kicsi egyébként?

2013. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat!

A kicsi 3 hetes! És igazából már annak is örülök, hogy Apa olyan apa, hogy 48 órára el lesz vele, pánik nélkül - főleg, hogy ott lesz még neki a 4 évesünk is. Hogy a kórházban tudok-e szoptatni, az még nekem is kérdés, a jövő héten kiderül.

A linkeket is köszönöm, mindjárt megnézem őket.

2013. ápr. 21. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee 0+ nekünk bevált, bár gyengén csöpög, meg kell küzdenie a hamiért :) És egy kicsit olcsóbb is mint az Aventes.
2013. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a Medela Calma-t javaslom, ezzel biztosan nem lesz cumizavaros. De lehet etetni pohárból, ujjetetővel, fecskendővel is.
2013. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


A kanál és pohár azért van kilőve, mert azért gondoljatok bele, Apa fogja etetni, 48 órán keresztül, a pelenkázással és mindennel együtt ellátni...

Az azért elég nagy falat lenne neki (még nekem is) meg idő is.

Szerintem, ezt a Calma-t fogom kipróbálni, meg talán már előbb elkezdjük használni, hogy lássam, beválik-e, meg hogy szokja is a pici.

Aztán reméljük a legjobbakat...

2013. ápr. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!