Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindenki melltartóban alszik...

Mindenki melltartóban alszik éjszaka?

Figyelt kérdés
Mindig is utáltam a melltartót, régen otthon sosem viseltem. Most nappal még ok, de éjjel is muszáj valamivel felfogatni a tejcit. Nem nagyon van más megoldás, ugye?
2009. szept. 29. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem!!!

Kettéhajtok egy textilpelust, hónom alá hajtom, ez így felfogja a kiszivárgó tejet.

De ez csak azóta jó, mióta beállt a kereslet-kínálat, addig hajnal 3kor fejtem, különben úsztam a tejben. De nem tudok melltartóban pihenni.

2009. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy a mellem, azért hordom a cicifixet éjjel is, hogy ne ereszkedjen meg túlzottan a bőröm. Tehát még előnyt is tudsz kovácsolni a melltartó éjjeli hordásából (se tej nem szivárog, se lógó cici!) :-)
2009. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sportmelltartóban, amiben nincs merevítő és persze melltartóbetét tejcsifelfogónak.
2009. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elején abban aludtam, de nem volt kényelmes, így elővettem a régi sporttopjaimat, amiket anno aerobikhoz használtam. Ezeket tömtem ki pelussal, így nem öntött el mindent a tej. Mikor már nem folyt éjjel a tej, akkor pelus nélkül, csak top.
2009. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok melltartóban aludni, ezért úgy csinálom hogy testre simuló felsőben alszom és beleteszek melltartóbetétet, olyat amin öntapadós ragasztócsik van, igy nem mozdul el. Van úgy hogy igy is elmozdul mikor forgolódok, de még igy is jobb mint melltartóban aludni minden éjjel.
2009. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötleteket írtatok! Köszi!
2009. szept. 30. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én melltartóban alszom a terhességem óta,engem nem zavar
2009. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!