Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fülgyulladás szoptatás alatt....

Fülgyulladás szoptatás alatt. Járt valaki így?

Figyelt kérdés

4 hetes a kisbabám és tegnap begyulladt a fülem. A rendelésre nem tudok elmenni, mert nincs aki vigyázzon rá, és vele kórházba nem ülnék hosszas órákat.

Tudnátok ajánlani valamit? Hogyan tudnám megoldani szerintetek? Segítsetek kérlek! Köszönöm!


2013. máj. 8. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt nem rég,nagyon durva volt..sokáig kínlódtam vele.tudnék rá ajánlani dolgokat,mert én is sok mindent próbáltam mire eljutottam orvoshoz.Én házilag középfülgyulladásként kezeltem,de hallójárat gyulladásom volt,pont a tiltott dolgokkal kezeltem.Az orvos Ciloxan fülcseppet írt fel,végül az elmulasztotta,de középfülgyulladásra nagyon jó a vény nélkül kapható Otipax fülcsepp.
2013. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne ugye tudni,hogy neked milyen,ezért valahogy muszáj lenne megoldanod az orvost.
2013. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap végül nem tudtam tovább várni, délután be tudtam menni az ügyeletre, ahol nem tettem zsebre amit kaptam.

Felvázoltam a helyzetem a doktornőnek, mire elkezdett velem emelt hangon veszekedni, hogy mit gondolok én, az ügyelet nem arra van hogy az én családi problémáimat megoldják, mit képzelek magamról. Ez nem ügyeleti probléma amúgy sem és nem hiszi el, hogy nincs senki aki vigyázni rá....

Na végül ellátott, de a délelőtti szakrendelésre még nem tudom, hogyan jutok be gézcserére 2 nap múlva....

2013. máj. 9. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!