Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3hetes babámnak nincs tegnap...

3hetes babámnak nincs tegnap óta széklete aggódjak?

Figyelt kérdés
Tápszeres a picim. Eddig minden pelusban volt széklete de tegnap este óta nincs. Látom rajta hogy erőlködik de nem jön neki semmi. Kezdek aggódni érte. Első baba.

2013. máj. 11. 10:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Volt valaki hasonlóan? Mit csináltatók hogy legyen széklete?
2013. máj. 11. 10:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni még. Ha nagyon erőlködik, fáj a hasa, és holnap sincs semmi, akkor lehet használni szélcsövet, óvatosan meg lehet lázmérőzni, vagy adhatsz neki Laevolac szirupot. Ha sokszor előfordul a dolog, akkor érdemes szólni a gyerekorvosnak, mert sokszor megoldja a tápszerváltás. Végleg megoldódni viszont esélyes, hogy a hozzátáplálással fog - némi barackpüré csodákra képes. :)
2013. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a szirupot lehet adni ilyen pici babának is?
2013. máj. 11. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ajánlották a Laevolac szirupot,de én nem mertem adni,elolvastam a betegtájékoztatóját.


A védőnő a glicerines kúpot javasolta ilyen esetekre.A gyerekeknek valóból egy negyedet vagy harmadot.

2013. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!