Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hozzátáplálás színesítéséhez...

Hozzátáplálás színesítéséhez melyik Humana tejpépet javasoljátok? Tudnátok tanácsot adni, tejpépet hogy lehet egy anyatejes babának az étrendjébe beletenni akár desszertként, főékezések között? Mikortól adható?

Figyelt kérdés

Akcióban van,ezért előre szeretnék vásárolni 1-2 dobozzal.

Jó éjt tejpép és vagyes gyümölcsös, vagy epres joghurtoson gondolkodom.

Nem kezdtem még el a hozzátáplálást, nem is ezzel szeretném, még 4 hónapos a babám és van tejem, csak uzsira vagy vacsira később szeretnék vele ilyet is megkóstoltatni.



2013. máj. 27. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd inkább gyümölccsel a kóstoltatást. Mondom ezt úgy, hogy mindkét gyerekem kapott és szerette a tejpépet, de nem elsőnek kapták, csak később. Ők 6 hónapos korig csak anyatejet kaptak.

Amúgy a Humanás pépek jók, de nekik van tejmentes is, én azzal kezdtem: [link]

Brendonban van rendszeresen akcióban.

2013. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A dobozon rajta van, hogy milyen idős babának való. A korának megfelelő ízesítésekből tudsz választani. Szerintem a joghurtos igencsak nem 4 hónaposnak való.

Én este szoktam adni az enyémnek szoptatás előtt (mivel sokszor szoptatás közben elalszik). A kisfiam kisebb adagot eszik meg, mint az ekészítésben javasolnak, majd te is kitapasztalod.

2013. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért kötelező 6 hós koráig csak anyatej? Anyatej mellett nem kóstolhat semmi mást előtte?5 hónapos babának mi baja lesz pár kanál almától? Én 4 hósan kaptam már egy kis almát mégis egészséges vagyok, és 8 hónapos koromig szopiztam.
2013. máj. 27. 15:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs, csak nem értem ezt a 6 hónapos koráig semmi mást nem kaphat elvet:)
2013. máj. 27. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én adtam 4 hós korától gyümölcsöt a kisfiamnak, talán megszokásból, mivel a lányaim tápszeresek voltak és ott 4 hótól kezdődik a hozzátáplálás. Most 7 hós múlt, most már főzeléket is eszik. Én almával, körtével, őszibarackkal és almás meggyel kezdtem. Nálunk a családban nincs allergiás, így nem is rettegtem a hozzátáplálás miatt.
2013. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs allergiás, tulajdonképpen csak kóstoltatni szeretném uzsonnára szopi után oár kanál:)
2013. máj. 27. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposan adhatsz neki nyugodtan.A mi orvosunk is azért javasolja az anyatejet,mert ez alapozza meg a bélflórát és a gyomor egészségét,ráér a többi kaja 6 hó után is.De van ugye a glutén bevezetése 5 hónapos kortól.Majd javasolják,hogy napi fél háztartási kekszet etess meg a babáddal.Én ezt nem keksszel,hanem gabonás tejpéppel oldottam meg.A védőnőm szerint ez így rendben van.
2013. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Semmi se kötelező, tudtam nekik anyatejet adni 6 hónapig, ezért kaptak. Én így döntöttem. Simán hozzátáplálhatod már korábban, a te döntésed. Én is kaptam már 6 hetesen almát, két kezemen nem tudom megszámolni mennyi mindenre vagyok allergiás. Ahogy beszélgettünk róla anyukámmal, szerinte is elképzelhető, hogy a korai hozzátáplálás is ok lehet a kialakulásukban.

De én akkor se tejpéppel kezdeném.

2013. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!