Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik szoptatós párna jobb a...

Melyik szoptatós párna jobb a szivacsos, vagy a polygolyós, vagy mi is a neve?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tönkölybúzás van, és nagyon szerettem (kaptam). Nagyon jó az illata! Egyetlen hátránya, hogy nagyon nehéz...
2013. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A bogyós:)

Jobb a tartása mint a szivacsosnak.

2013. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok melyik szopis párna jobb én is most szeretnék venni .
2013. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Én meg pont a szivacsosra tippeltem...de hát nekem még nem volt.Akkor eddig a tönkölybúzás és a bogyós vezet :)

2013. jún. 5. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy nő, aki varrja, s így csak 3000 +1000 posta Ft levehető mosható huzattal, a bogyós!

Ha érdekek írok elrrhetőséget, sokféle anyag közűl lehet választani!


Anno az első párnát bababoltban vettem, 7000 volt, s mikor elmwntünk Mamihoz, nem vittem a párnát, anrlkül nem tudtam szoptatni, rendeltem egyet, s jobb volt mint a bolti, mert a boltban Hungarocell törte volt, nem a Hungarocell bogyó, nem volt olyan jó a tartása.

2013. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Vaterán van egy,amit kinéztem.

2013. jún. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!