Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Urtica urens-t és a ricinus...

Urtica urens-t és a ricinus communis-t lehet együtt szedni? Illetve van-e értelme? A szoptatós teával együtt alkalmazható-e? Melyik hat jobban? Mennyit isztok, hogy legyen elég tejetek? Köszönettel:Ma 4 hetes kisfiú anyukája

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én véleményem és tapasztalatom: ne használd együtt mindet, mert ahogy én vettem észre, idővel hozzászokik a szervezet. Kezdd mondjuk így az elején a teával (én napi 1 litert ittam). Aztán ha 'neadjisten' azt vennéd észre, hogy csökken a tejed, akkor nyúlj az urtica-hoz és a ricinushoz. Én ez utóbbi kettőt együtt szedtem, felváltva. Egyik nap az urtica-t, másik nap a ricinust. 1-1 dobozkával. Akkor a teával leálltam. Visszahozta a tejem, igaz, hogy akkor a kislányom többet is szopizott, mert nem jutott neki egy adagra elég. Így ő maga is serkentette.
2009. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A lányom 7 hós.Én az urtica Urens-t szedem folyamatosan,mellette napi 2-szer iszom a laktoherb teát.Nem tudom melyik hat jobban,de nekem ez így jó .Napi 1,5-2 liter folyadékot iszok.
2009. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teát iszok,napi 1,2 litert(4 filterből)Bogyót még nem szedtem.Nagyon fáradt vagyok,de nincs időm aludni,szerintem ezért csappant meg.Meggpróbálok többet inni,veszek bogyót és most megpróbálok aludni.Addig is ha még valaki tud mondani valami hasznosat azt megköszönném.
2009. okt. 8. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!