Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák akik milumil tápszert...

Anyukák akik milumil tápszert használtok (4hónapos babáknál. ) Meddig elég 1doboz tápi? (2csomag van benne)

Figyelt kérdés
És csak tápit kap vagy már mást is?Csak azért mert nekünk 1zacsival vagy 4napig tart,igaz sokat kiborítok mert még szopizik is egy kicsit és nemtudom,hogy elég-e neki és megcsinálom és ha nemkell neki utánna kiöntöm.Ti ha megkutyuljátok és nem issza meg meddig adjátok még oda?
2009. okt. 8. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia mi 3hós korunktól tápisok vagyunk, 4hós korára kb egy hétig volt elég a kettő (kb 200ml evett), de ekkor kezdtük a hozzátáplálást (4hós körül) alma, barack, krumpli volt a menünk még akkor :)

Én kérdeztem a védőnőt hogy meddig adhatom neki oda, a tápszert amit meghagyott a picúr és azt mondta, hogy a következő etetésre még odaadhatom (3,5-4óra kb).

Bevallom őszintén mindig megkóstoltam, biztos ami biztos, és soha nem volt gondunk vele :)most 7,5 hós a fiam


Kellemes babázást

2009. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!